Rodzice często stają w obliczu trudnych decyzji dotyczących wychowania swoich dzieci. Kara, czy spokojne rozmowy? Każdy robi to, co uważa za słuszne.
Amerykański ojciec opowiedział, jak zareagował na wykroczenie syna i dodał nawet kontrowersyjne nagranie. Film zainicjował gorącą dyskusję na temat stosowania kar. Wszystko zaczęło się, kiedy syn Bryana Thornhilla został wyrzucony ze szkolnego autobusu za złe zachowanie.
opowiastki
„Mój syn sprawiał kłopoty w autokarze, więc nie może jeździć nim przez trzy dni. Został wyrzucony z autobusu, bo obraził innych uczniów, a takie zachowanie nie może być tolerowane w żadnych okolicznościach.”
opowiastki

10-latek musiał przez resztę tygodnia chodzić i wracać ze szkoły pieszo. Każdego ranka i popołudnia pokonywał 1,6 kilometra. Zdaniem Bryana chłopiec powinien wiedzieć, że jego nierozsądne zachowanie będzie wiązało się z konsekwencjami i musi przemyśleć pewne rzeczy, zanim je zrobi. Aby to wszystko udowodnić, Bryan pojechał swoim samochodem za synem i sfilmował wszystko.

Następnie udostępnił specjalny film ze swojej lekcji wychowania. Przez jeden dzień padało ”jak z cebra”, ale także to nie powstrzymało Bryana.

„Wczoraj był naprawdę niegrzeczny, więc musi pójść do szkoły w deszczu”.

Dla rodziców małego Haydona ta drastyczna kara wydaje się przynosić owoce efekty. Nauczyciele donoszą, że jest bardziej zdyscyplinowany w szkole i nie przeszkadza klasie tak często. Dla Bryana jest to potwierdzenie, że podjął właściwą decyzję.
opowiastki
„Edukuj swoje dzieci, nie bój się być rodzicem. Dzieci potrzebują tego w dzisiejszych czasach „ – mówi mężczyzna.

Po tym, jak Bryan podzielił się nagraniem na Facebooku, dotarło do niego wiele wiadomości od zmartwionych i wściekłych rodziców. Krytykowali ojca, że był zbyt surowy w stosunku do Haydena, a nawet, że graniczy to ze znęcaniem się nad dzieckiem. Nie tylko jogging w deszczu, ale także publiczne zniesławienie wstrząsnęło społecznością internetową.

Ale Bryan wyjaśnia, że kocha Haydena i mówi, że jego syn wie, że ojciec zawsze jest przy nim, nawet jeśli czasami musi go ukarać. Oprócz krytyków jego metody, jest wielu zwolenników, którzy piszą mu komentarze, takie jak: „Osobiście Cię pochwalam. O wiele więcej osób powinno to robić.”
opowiastki

Tymczasem film Bryana został udostępniony ponad 37 000 razy, a widziało go ponad milion osób:

A Ty, co myślisz o takiej metodzie wychowania? Podziel się z nami opinią w komentarzu!
Źródło: youtube.com facebook.com unilad.co.uk

Zobacz także – 10 tatuaży symbolizujących poruszające historie z życia. One naprawdę coś znaczą!