Chora suczka miała umrzeć w schronisku. ZOBACZ jak zmieniło się jej życie!
Oceń ten post

W amerykańskim stanie Texas łapacze psów znaleźli bezpańską suczkę w bardzo złym stanie: Skye była przerażona, całkowicie wychudzona i straciła dużo futra. Cierpiała na chorobę kleszczową, która ogromnie utrudniała jej życie. Jej rychła śmierć wydawała się być pewna i nieunikniona…
suczka1
Po tym, jak została zabrana z ulicy, trafiła do miejscowego schroniska, które ma najwyższy wskaźnik zabójstw w kraju. Zgodnie z wytycznymi, chore zwierzęta muszą być natychmiast poddane eutanazji, ponieważ nie ma dla nich wystarczających funduszy na leczenie i wystarczającej przestrzeni „- mówi Stacey Silverstein, współzałożycielka New York Animal Protection Association ”Rescue Dogs Rock NYC

suczka2
Na szczęście w schronisku dla zwierząt w Teksasie tylko zasady są trudne, ale jego pracownicy za wszelką cenę chcą to zmienić. Próbowali wszystkiego, by uratować młodą suczkę przed tym okropnym losem. Szukali kogoś, kto mógłby się nią zająć i… odnieśli sukces!

Grupa ratownicza „Rescue Dogs Rock NYC” zgodziła się pomóc po rozmowie telefonicznej i włączyła ją do swojego programu opieki.

Na szczęście w Teksasie znaleziono rodzinę zastępczą, która zaopiekowała się nią przez kilka tygodni.

Jednak jej szczęście w tymczasowym domu nie trwało długo.

W amerykańskim stanie New York roczna sunia została ponownie przyjęta przez rodzinę zastępczą. Tam Skye również czekała na dom-tym razem już stały. Na szczęście doczekała się tego bardzo szybko.
suczka3
Nowa przybrana mama natychmiast zakochała się w suczce i za nic w świecie nie chciała pozwolić jej odejść. Adopcja była szybka i zanim się zorientowała, Skye stała się częścią kochającej rodziny:

„Przybrana mama ma małe dzieci i psy. Skye pasuje tam tak dobrze, jakby wszystko było zaplanowane wcześniej. Jest cudowną suczką.”– wyjaśnia Stacey.

suczka4
Tymczasem Skye w pełni odzyskała zdrowie i siły. Jej futro jest gęste lśniące, a ona sama nie może być bardziej szczęśliwa. Trudno uwierzyć, jaką transformację przeszła w ciągu kilku miesięcy! Skye zasługuje na długie, cudowne życie po tak tragicznej przeszłości.

Zobacz także – Są zamykane w ciemnościach i wąskich klatkach. Hodowcy futra zbijają na nich fortuny! Żyją według zasad XIX wieku. Bez prądu, komórek i samochodu!

Źródło: thedodo.com animalchannel.co


loading...
loading...


Aktualizacja: 1 kwietnia 2019