Przełożyła swój lot, ponieważ nie mogła patrzeć, co dzieje się na lotnisku. Opisała wszystko na swoim Facebooku.
Średnia 2.5 (50%) 2 głosy(ów)

Mieszkająca w Arkansas Shaina Murry, czekała na swój lot na lotnisku w Dallas, gdy nagle zauważyła mężczyznę leżącego na podłodze. Był w oczywistej rozpaczy i pomimo tłumu ludzi nikt nie zainteresował się człowiekiem w potrzebie.
Kobieta jednak nie miała zamiaru przejść obok niego obojętnie.

”Po tym, jak powiedział mi kilka razy, że boi się, że nie zdąży na samolot, zdałam sobie sprawę, że najprawdopodobniej cierpi na autyzm. To spowodowało, że zmieniłam strategię”
opowiastki

Mężczyzna, Will K., próbował wrócić do domu na Boże Narodzenie, a Shaina po prostu nie miała serca się od niego odwrócić. Zadzwoniła więc do jego mamy, aby poinformować ją o sytuacji i dać znać, że jej syn jest w dobrych rękach.

Wkrótce na miejsce przybyło pogotowie. Po wstępnej pomocy, ratownicy stwierdzili, że przede wszystkim Will musi coś zjeść.

Shaina bardzo chciała pomóc mężczyźnie wrócić do domu i zrobiła wszystko, by tak się stało.opowiastki

”Pracowałam w Amercian Airlines i w służbach medycznych w Dallas. Miałam niezbędne doświadczenie, dlatego powiedziałam ratownikom, że zmienię mój lot, zabiorę Willa na lunch i upewnię się, że wejdzie na pokład samolotu” – napisała na swoim na profilu na Facebooku.|

Moda kobieta zrobiła dokładnie tak, jak obiecała. Zaprosiła Willa na obiad, a kiedy tylko otrzymała informację o numerze jego bramki odprowadziła go tam.opowiastki

”Ten dzień wcale nie był taki, jak sobie wyobrażałam” – przyznała Shaina, dodając: „Był o wiele lepszy.”

”Zjadłam lunch ze wspaniałym, młodym mężczyzną z Louisville, ze stanu Kentucky. Mimo że nie znałam go zbyt dobrze, wiem, że ma złote serce, oraz wyjątkową rodzinę – mamę i siostrę, które bardzo go kochają. Czasami każdy z nas potrzebuje pomocy. Niezależnie od stopnia niepełnosprawności, wieku czy statusu społecznego. Dziękuję Ci za ten dzień, Will!”-pisze Shaina.opowiastki

Pośród setek ludzi mijających Willa leżącego na podłodze , tylko jedna osoba postanowiła mu pomóc. Shaina pokazała czym jest prawdziwa empatia, współczucie i bezinteresowność.

Udostępnij tę historię, aby zachęcić więcej osób do pomocy w podobnych sytuacjach.

Zobacz także – Nigdy nie podawaj dziecku TEGO leku podczas ospy. Może to doprowadzić do poważnego niebezpieczeństwa!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019