Co zrobisz najpierw w tej sytuacji? Wynik może wiele o Tobie ujawnić!
Średnia 4.6 (91.11%) 9 głosy(ów)

W życiu istnieje wiele okoliczności, które mogą zdradzić Twój typ osobowości, na przykład codzienne nawyki i język ciała.

Przyzwyczailiśmy się do tego, że istnieją dwa rodzaje wyborów, które możemy podjąć w danej sytuacji: dobry i niewłaściwy. Ale nasz test taki nie jest! Nie możesz wybrać „złej” opcji, ponieważ wszystkie są poprawne!

Zapraszamy do wyboru 1 z 4 wariantów w przedstawionej niżej sytuacji, dzięki czemu dowiesz się więcej o swoim charakterze.

Co zrobiłbyś najpierw?sytuacji

1. Wyłączasz gwiżdżący czajnik.sytuacji1

Jeśli wybrałeś czajnik, może to oznaczać, że jesteś namiętną i raczej porywczą osobą. Szybko podejmujesz decyzje bez żadnych wątpliwości i nic nie powstrzyma Cię od osiągnięcia celu.

Możesz szybko znudzić się monotonią. Dbasz o swoje bezpieczeństwo i nie lubisz niespodzianek. Łatwiej jest podążać za jasno określonym planem bez niespodziewanych zwrotów akcji.

2. Odbierasz połączenie telefoniczne.sytuacji2

Wybór z telefonem może oznaczać, że jesteś osobą skoncentrowaną i dyplomatyczną. Jesteś obowiązkowy i trudno Ci zaakceptować błędy innych. Możesz być postrzegana jako osoba biznesowa, która jest w stanie robić wiele rzeczy w tym samym czasie.

Potrafisz łatwo komunikować się z ludźmi. Lubisz nawiązywać użyteczne znajomości i czerpać przyjemność z bycia w centrum uwagi.

3. Uspokajasz płaczące dziecko.sytuacji3

Jeśli najpierw spróbujesz uspokoić dziecko, jesteś spokojną i zaradną osobą. Lubisz pomagać innym ludziom i jesteś gotów poświęcić się dla dobra innych. Jesteś osobą rodzinną i doceniasz relacje międzyludzkie.

Boisz się samotności i ważne jest, aby ktoś był zawsze blisko Ciebie. Dla Ciebie spokojny, przytulny wieczór z rodziną jest bardziej atrakcyjny niż hałaśliwe przyjęcie w barze.

4. Zdejmujesz z kanapy psa gryzącego poduszkę.sytuacji4

Jeśli zdecydujesz się zdjąć psa z kanapy, może to oznaczać, że nie możesz znieść bałaganu. Bałaganu zarówno w domu, jak i w Twoim życiu. Ważne jest, abyś miał wszystko pod kontrolą.

Nie uspokoisz się, dopóki wszystko nie będzie takie, jakie chcesz. Zwracasz większą uwagę na rzeczy materialne i pozycję społeczną. Znasz odpowiedzi na wszystkie pytania i podpowiadasz, jak postępować w każdej sytuacji.

Czy któreś z tych cech opisują Twoją osobowość? Czy zgadzasz się lub nie zgadzasz ze wszystkimi opisami? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Zobacz także – Patrząc na rękę możesz poznać swoją osobowość!


loading...
loading...


Aktualizacja: 5 września 2018