Córka znajduje album fotograficzny sprzed 20 lat. To właśnie tam odkrywa smutną tajemnicę swojego ojca…
Średnia 4.3 (86.67%) 6 głosy(ów)

Każdy z nas ma w szafie coś, z czym nie może się rozstać. Nawet pomimo tego, że ubranie jest już stare bądź zniszczone, nie ląduje w koszu. Nasz dzisiejszy bohater również posiada taką rzecz. Jest to wyjątkowa i ukochana koszulka, która ma dla niego ogromne znaczenie. Dowiedz się dlaczego…

Przez prawie dwie dekady

Przez prawie dwie dekady, ojciec młodej kobiety z Japonii, zawsze nosi taką samą zieloną koszulkę polo z żółtym kołnierzem. Córka uważa to za dziwne, a nawet nieco kłopotliwe, że jej ojciec zakłada stare i zniszczone ubranie, mimo tego, że spokojnie mógłby pozwolić sobie na zakup nowego.
”Kiedy w koszulce zrobi się dziura, on od razu ją zszywa. Zawsze też ubiera zieloną polo na szczególne okazje.”

Pewnego dnia odkryła

Pewnego dnia odkryła jednak, dlaczego ojciec jest tak bardzo do niej przywiązany. Kobieta znalazła album ze zdjęciami sprzed 20 lat. Na fotografiach uwieczniony został miesiąc miodowy jej rodziców. Natychmiast rozpoznała zielono-żółty strój, który miał wtedy na sobie jej młody ojciec. Obok niego siedziała rozpromieniona mama-tutaj na odwrót: w żółtej koszulce polo z zielonym kołnierzem. Niestety, dwa lata później zmarła na raka.

Dla wdowca ta specjalna odzież jest przypomnieniem szczęśliwych chwil i pomaga mu ponownie czuć swoją ukochaną żonę.
”Zawsze myślałam, że jest trochę nudny, bo ciągle nosi tą starą koszulkę polo. Nie miałam pojęcia, że zawiera ona tak szczególną pamięć o mamie.”mówi córka.

Zdjęcie rodziców, które Japonka opublikowała na Twitterze, wzruszyło już ponad 300 000 osób.
”Teraz myślę, że muszę również zwrócić uwagę na moje wspomnienia. Nie wyrzucam niczego od moich rodziców lub dziadków.”-powiedziała młoda kobieta.

Źródło: buzzfeed.com

Zobacz także – Makijaż kontra natura. 19 kobiet i dwa oblicza ich twarzy. Zobacz różnicę! oraz 7 zdjęć pokazujących czym jest wojna. Te fotografie płoną w pamięci!


loading...
loading...


Aktualizacja: 23 stycznia 2019