Po pobycie w luksusowym hotelu, pojawiają się wielkie czerwone plamy na jej całym ciele. Kiedy odkrywa przyczynę, jest przerażona!
Średnia 3 (60%) 3 głosy(ów)

Cindi Avila wraz z mężem udali się na Bahamy. To miały być wakacje ich życia, ale niestety było wręcz odwrotnie-podróż skończyła się prawdziwym koszmarem dla kobiety.

Para zatrzymała się w prestiżowym, pięciogwiazdkowym hotelu i nic nie zapowiadało tego, co miało się tam wydarzyć.
opowiastki
W dniu wyjazdu, Cindi obudziła się z wielkimi, czerwonymi plamami na całym ciele, które strasznie bolały i swędziały. Od razu udała się do hotelowej pielęgniarki, lecz ta nie była w stanie wyjaśnić przyczyny ich pojawienia.

W takiej sytuacji kobieta sama postanowiła odnaleźć źródło problemu. Przeszukała cały pokój i to, co tam odkryła było przerażające…
opowiastki

 

‚‚Nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Uniosłam materac i zobaczyłam setki pluskiew.

Musiały być tam od dłuższego czasu i zapewne nie tylko ja padłam ofiarą tak wielkiego zaniedbania.”-opisuje Cindy.

opowiastki
Turystka nie mogła tego tak zostawić. Złożyła skargę, a dyrekcja hotelu zaproponowała zwrot kosztów leczenia i zakwaterowania. Kobieta jednak nie przyjęła proponowanej kwoty i złożyła sprawę do sądu, domagając się 15 tysięcy dolarów odszkodowania.

opowiastki
”Ból był nie do zniesienia. Nie mogłam spać przez pięć dni, czułam, jakby całe moje ciało płonęło.”

Cindy używała drogich maści, przeszła leczenie sterydami, zażywała kąpieli w cydrze, cytrynie i płatkach owsianych, okładała ciało lodem, ale nic nie pomagało.
opowiastki
Lekarz kobiety doliczył się ponad stu ugryzień i podkreślił, że nigdy nie widział tak złośliwych ukąszeń.
opowiastki
Hotel cały czas zapewniał jednak, że zawsze zachowuje wszelkie zasady higieny i porządku. Ponadto, nigdy nie skarżono się na to miejsce, nie wspominając już o pluskwach.
opowiastki

Cała historia o pluskwach w luksusowym hotelu, znajduje się na poniższym filmiku (w języku angielskim):

Źródło: youtube.com insideedition.com

Zobacz także – Kobieta ratuje osierocone zwierzęta i daje im dom. Pewnego dnia odwiedza ją dawny podopieczny z wyjątkowym gościem… oraz Ed Sheeran FENOMENALNIE zaśpiewał utwór Elvisa Presleya! [WIDEO]


loading...
loading...


Aktualizacja: 22 lutego 2019