Czterech chłopców dręczy w autobusie starszą kobietę. Wrzucają okrutne nagranie do sieci, a potem dzieje się coś, czego się nie spodziewają!
Średnia 3.8 (76%) 10 głosy(ów)

Karen Klein przez 20 lat pracowała jako kierowca autobusu, a od 3 opiekuje się dziećmi podczas jazdy. Pewnego dnia w jej pracy zdarzyło się coś, co zapamięta do końca życia.

Grupa czterech chłopców zaczęła nękać, grozić i upokarzać kobietę, nagrywając w tym czasie filmik, który obejrzało już prawie 10 mln osób. Karen próbowała ignorować obelgi, ale okrutne słowa w końcu doprowadziły ją do łez.

Uczniowie mówili między innymi, że jest tłusta, brzydka i nikt nie chce spędzać z nią czasu, dlatego jej syn się zabił. Te komentarze były najgorsze do zniesienia, ponieważ rzeczywiście syn 68-latki popełnił samobójstwo 10 lat temu, a dla kobiety jest to bardzo bolesny temat.

Karen dzielnie próbowała walczyć z emocjami, ale wreszcie jej twarz zalała się łzami. Nawet ten widok nie powstrzymał uczniów przed dalszym obrażaniem i szykanowaniem kobiety.

10-minutowy filmik opublikowali w internecie, a nagranie bardzo szybko rozprzestrzeniło się w sieci. Jednak reakcja, jaką wywołał była zupełnie inna, niż spodziewali się chłopcy. Nikt nie śmiał się z Karen, wręcz przeciwnie: ludzie z całego świata byli przerażeni tym, co musiała przeżyćw autobusie starsza Pani.

Jedną z osób, którą wyjątkowo wstrząsnęło nagranie, był 25-letni Max Sidorow. Mężczyzna postanowił pomóc 68-latce i zapewnić jej ”wakacje życia.” W tym celu uruchomił internetową zbiórkę pieniędzy chcąc uzyskać 5000 dolarów. Nie spodziewał się, że kwota ta wzrośnie ponad 100krotnie!

Ponad 32 000 osób z 84 krajów i wszystkich 50 stanów USA wpłaciło pieniądze dla Karen. Ona sama nie mogła uwierzyć, ile współczucia i dobra mieści się w ludzkich sercach.

Ale prawdziwa wielkość jest w tym, co zrobiła z pieniędzmi: jeden z jej wnuków cierpi na zespół Downa, więc kobieta przeznaczyła gotówkę na fundację pomagającą właśnie takim dzieciom.

Tymczasem dwóch uczniów przeprosiło Panią Klei za swoje okrutne zachowanie.
Jeden z nich napisał: ”Bardzo mi przykro. Kiedy zobaczyłem film, nie mogłem uwierzyć, że to zrobiłem.”

Inny uczeń, Wesley, napisał: „Czuję się naprawdę źle z powodu tego, co zrobiłem i bardzo żałuję. Gdyby to się stało komuś z mojej rodziny, mamie lub babci, byłbym naprawdę wściekły na ludzi, którzy im to zrobili.”

W ramach kary czterech chłopców zostało wydalonych ze szkoły, a poza tym muszą wykonywać pracę społeczną w domu opieki.

W tym czasie Karen spędziła wakacje z rodziną w Disneylandzie.

Mamy nadzieję, że już nigdy nie spotka jej podobna przykrość!

Źródło: youtube.com

Zobacz także – Mama ostrzega wszystkich rodziców i radzi, by zawsze mieli wilgotne chusteczki podczas zakupów w supermarkecie. Jej syn niedawno prawie stracił życie! oraz Krowa skacze z ciężarówki jadącej do rzeźni! Ratuje tym samym nie tylko swoje życie!


loading...
loading...


Aktualizacja: 25 stycznia 2019