Ta kobieta decyduje się na wielką metamorfozę przed swoim ślubem. 7 godzin później nie rozpoznaje się w lustrze!
Średnia 5 (100%) 8 głosy(ów)

Sara Pestella jest młodą fryzjerką z Florydy i przez kilka lat pracowała w prestożowym salonie w idyllicznym miasteczku Destin. Miała już wiele wyzwań związanych z włosami, ale jej najnowsza klientka Holly była tym największym. Kobieta od paru lat nie odwiedziła żadnego fryzjera, ale zbliżał się jej ślub i był to najlepszy moment na metamorfozę!

Włosy Holly były bardzo długie, ale tak samo suche i zniszczone. Sporo winy za ich stan, a co za tym idzie niekorzystny wygląd miał jej ojciec, który powiedział jej kiedyś, że:

”Aby być ładną, kobieta musi mieć długie włosy.”

To zdanie głęboko zakorzeniło się w Holly, ale wreszcie postawiła na diametralne zmiany.

W dniu swojego ślubu marzeń, pragnęła zaskoczyć wyglądem przyszłego męża. Aby to osiągnąć, potrzebny był cały zespół stylistów. Po pierwsze ścięto włosy aż o 60 centymetrów i nadano im nowy świeży kolor. Makijaż i zmiana garderoby również zdziałały cuda.

Cały proces metamorfozy trwał ponad 7 godzin, ale eksperci mogą być z siebie naprawdę dumni. Nowy image Holly sprawił, że wygląda jak prawdziwa supermodelka!

 

”Holly wreszcie czuje się we własnej skórze naprawdę dobrze.”-mówi Sara, która jest zachwycona jej zmianą.

Jednak nie tylko wygląd uległ zmianie: kobieta stała się bardziej pewna siebie, a co za tym idzie uśmiechnięta i szczęśliwa.

Mamy nadzieję, że jej ślub był fantastyczny, a mąż nie mógł wyjść z podziwu!

Źródło: allure.com shareably.co facebook.com

Zobacz także – Podczas lotu 15 latka podchodzi do niepełnosprawnego mężczyzny. Tego samego dnia jej zdjęcia trafiają do internetu!


loading...
loading...


Aktualizacja: 30 listopada 2018