Mały chłopiec drzemie przy grobie ojca. Te zdjęcia łamią serce!
Oceń ten post

Kiedy ukochani rodzice umierają, dla dzieci zapada się świat. Mało kto może lub chce sobie wyobrazić, że nadejdzie dzień, gdy nie będzie już dwóch najważniejszych osób w ich własnym życiu. Jest to szczególnie tragiczne dla małych dzieci, które muszą zmierzyć się z tak bolesną stratą.

To straszne doświadczenie spotkało dwóch chłopców, Masona i Mylana Brazel z Colorado Springs, (USA). Ich ojciec Alfred zmarł niespodziewanie w wieku 37 lat.
opowiastki

Tragedia rozpoczęła się wiosną 2017 roku. Młody sierżant dowiedział się, że ma raka okrężnicy. Ponieważ rak był już na etapie 4, szanse Alfreda na przeżycie były bliskie zeru. Ostatnie dni aż do śmierci spędził razem z rodziną.

Kilka miesięcy później żona Alfreda i ich dwaj synowie pojechali do Bostonu, aby uczcić Święto Dziękczynienia w USA.
opowiastki
W drodze do miasta na wschodnim wybrzeżu zatrzymali się w Arlington – ostatnim miejscu spoczynku Alfreda. Po przybyciu na miejsce kobieta była świadkiem rozrywającej serce sceny.

„Mylan powiedział, że czuł się tak, jakby mógł dotknąć swojego ojca i chciał się z nim zdrzemnąć” – wspomina Kait.

Ośmioletni Mason i pięcioletni Mylan położyli się przed nagrobkiem, aby być bliżej ojca. Podczas gdy Mylan drzemał, Mason się modlił. Obaj później opowiedzieli o swoich ostatnich doświadczeniach przed grobem – tak jakby Alfred wciąż żył.
opowiastki

„Mylan powiedział mu, jak zdobył swój mundur i pas w sztukach walki, jak skończyła się uroczystość Halloween i że wygrał ciasto. Mason mówił zaś, że wygrał trofeum w stylu klasycznym.” – wyznaje Kait.

Kiedy wszyscy wracali już do samochodu, wydarzyło się coś równie poruszającego: Mylan zawołał do matki następujące słowa:

„Poczekaj, muszę wrócić i przytulić tatusia!”. Następnie pięciolatek podbiegł do nagrobka i przytulił go, a Kait uwieczniła tę chwilę na zdjęciu. Potem cała trójka pojechała do Bostonu.

Mason
Chociaż śmierć ojca jest wciąż świeża i bolesna, Mason i Mylan byli bardzo dzielni i odważni. Tego zdążył nauczyć ich Alfred. Z całą pewnością jest z nich niezmiernie dumny!

Źródło: abcnews.go.com

Zobacz także – Śmiertelnie chory 18-latek wykonuje test ciążowy, na którym pojawiają się dwie kreski. To ratuje mu życie!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019