Dziecko wypadło pod jadący pociąg – to cud, że przeżyło!
Średnia 4.4 (88.57%) 7 głosy(ów)

Wstrząsające wydarzenie miało miejsce niedawno w Indiach. Dziecko wypadło spod opieki rodziców i wpadło pod jadący pociąg. Dramatyczne wideo nagrane przez świadka tego zdarzenia obiegło media i wzbudziło przerażenie na całym świecie. Jednak to, co zdarzyło się potem, jest naprawdę niezwykłe – dziecko przeżyło!

Wideo, które stało się viralowe w krótkim czasie, pokazuje moment, gdy dziecko zsuwa się ze schodów i wpada pod nadjeżdżający pociąg. Wyglądało na pewne, że tragedia jest nieunikniona. Jednak los chciał inaczej.

Na nagraniu widać, jak pociąg przechodzi nad dzieckiem, a ono wychodzi z tego zdarzenia praktycznie bez szwanku. . Niektórzy mówią o cudzie. Bez względu jednak na to, jak to nazwiemy, jest to z pewnością historia, która wstrząsnęła wieloma ludźmi na całym świecie.

Po wypadku dziecko natychmiast zostało zabrane do szpitala, gdzie przeprowadzono całą serię badań, aby sprawdzić jego stan zdrowia. Okazało się, że ma ono na szczęście tylko niewielkie obrażenia. Lekarze nie mogli uwierzyć, że dziecko przetrwało taki wypadek bez większych uszkodzeń.


loading...
loading...


Aktualizacja: 9 stycznia 2024