Bliźniaki urodzone jako dziewczynki wspólnie zmieniają płeć. Dziś są BRAĆMI!
Średnia 4.5 (90.91%) 11 głosy(ów)

Bliźniaczki jednojajowe Jennifer i Jaclyn Grafe z (USA) mają powracające uczucie, że urodziły się z niewłaściwą płcią. Ponieważ dorastają w konserwatywnej rodzinie chrześcijańskiej, nie podzielają tego poglądu z nikim, nawet ze sobą, z obawy przed odrzuceniem i krytyką. Dopiero w wieku 16 lat Jennifer i Jaclyn ujawniają swoje przemyślenia, nieświadome, że druga osoba czuje się dokładnie tak samo.Jennifer i Jaclyn1

Obecnie 23 letni transwestyci, którzy teraz nazywają siebie „Jace” (Jennifer) i „Jack” (Jaclyn) zakładają męskie ubrania i oboje są w związkach z kobietami.
Dopiero w wieku 16 lat Jack ośmiela się porozmawiać o tym z Jace’em:

„Bardzo trudno było nam zacząć o tym rozmawiać, ale kiedy powiedziałem Jace’owi i zapytałem go, co o tym myśli, powiedział: ”czuję dokładnie to samo.”
Gdy to usłyszałem, w końcu poczułem się zrozumiany i nie byłem już samotny.”– mówi Jack.

Jennifer i Jaclyn2

Kiedy bliźniacy kończą 18 lat, w końcu mają odwagę, by ujawnić rodzicom i swojemu otoczeniu, kim czują się naprawdę. Trzy lata później przechodzą długo oczekiwaną terapię hormonalną. Zmiany hormonalne w ich głosie i ciele wywołują nową nadzieję u Jace’a i Jacka:

„Czułem się, jakbym był więźniem we własnym ciele, a im byłem starszy, tym bardziej nie mogłem się z tym pogodzić. Zdałem sobie sprawę, że nie mogę tak żyć, po prostu nie mogę! Kiedy spojrzałem w lustro (po terapii hormonalnej), pomyślałem: „Wow! Teraz jestem w końcu sobą, jestem tym, kim miałem być przy narodzinach.”– mówi Jace.Jennifer i Jaclyn3

W wieku 23 lat Jack i Jace w końcu decydują się na kolejny krok: chcą usunąć piersi. Chirurg plastyczny Sheldon Lincenberg zgadza się spełnić ich marzenie i w sierpniu 2018 roku bliźniacy przechodzą operację.Jennifer i Jaclyn4

„To było największe wyzwolenie, o jakim mogłem marzyć! W moich oczach jestem w końcu idealny.”– mówi Jack po operacji.

29 września 2018 r. władze stanu Georgia podążyły za prośbą bliźniaków i oficjalnie zapisały ich w rejestrze jako mężczyzn.
Niemniej jednak bracia spotykają się czasami z wrogością i brakiem zrozumienia. Są nękani przez osoby, które nie akceptują ich jako mężczyzn. Ale po raz pierwszy w życiu Jack i Jace czują się tak dobrze we własnej skórze, że z pewnością wynagradza im to całe zło.

Zobacz także – Wydała 300 000 zł na operacje zmiany płci. Rezultat jest KOSZMARNY!


loading...
loading...


Aktualizacja: 30 października 2018