Fanatycy religijni nie pozwolili lekarzom ratować ich nowo narodzonego dziecka, ponieważ ”Bóg nie popełnia błędów”. Dziewczynka zmarła dwa dni później.
Średnia 2.9 (58.18%) 11 głosy(ów)

Kiedy z dzieckiem dzieje się coś złego, zazwyczaj rodzice robią wszystko, by jak najszybciej otrzymało odpowiednią pomoc. Niestety, pewna para z Lansing (USA) miała zupełnie inne przekonania w tej sprawie, a ich decyzja okazała się tragiczna w skutkach.
opowiastki
30-letnia Rachel Joy Piland oraz 36-letni Joshua Barry Piland z amerykańskiego stanu Michigan nie zgodzili się na pomoc medyczną dla ich nowo narodzonej córki, mimo, iż lekarze ostrzegali ich, że żółtaczka niemowlęca może doprowadzić do uszkodzeń mózgu a nawet śmierci.
opowiastki

Matka powiedziała położnej, że z jej dzieckiem wszystko jest w porządku, ponieważ: „Bóg nie popełnia błędów”. Dwa dni później dziewczynka nie żyła.
opowiastki
Pomimo licznych ostrzeżeń ze strony specjalistów, rodzice na własne żądanie zabrali małą Abigail do domu.

Niestety, lekarze nie pomylili się, a stan dziewczynki z godziny na godzinę był coraz gorszy. Zaczęły się krwawienia z nosa, trudności w oddychaniu i sinienie skóry.

Matka Rachel chciała zabrać wnuczkę do szpitala, ale kobieta i jej mąż nie pozwolili na to.

Fanatycy religijni bardziej niż w medycynę, wierzyli w cudotwórcze działanie modlitwy, skazując tym samym córkę na śmierć. Dziewczynka zmarła w ciągu dwóch dni od narodzin.
Rachel

O śmierci dziecka poinformował policję kuzyn Pilandów. Rachel i Joshua zostali oskarżeni o zabójstwo i trafili do aresztu, skąd wyszli po zapłaceniu 75 000 dolarów kaucji. 5 października planowana jest rozprawa, na której para może usłyszeć wyrok 15 lat pozbawienia wolności.

Źródło: longroom.com

Zobacz także – Choroba sprawiła, że jej dzieciństwo stało się koszmarem. Dziś ma 22 lata i pokazuje światu swoje ciało!

oraz Kobieta zachodzi w ciążę z dwoma mężczyznami w tym samym czasie. Jak to możliwe?


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019