Makabryczny wypadek w Gdyni! Kiedy skakał na bungee, zsunęła mu się uprzęż…
Średnia 3.7 (74.74%) 19 głosy(ów)

Podczas skoku na bungee z wysokości ponad 90 metrów skoczkowi wypięła się uprząż i spadł na poduszkę powietrzną. To prawdopodobnie uratowało mu życie. 39-letni mężczyzna trafił do szpitala. Policja ustala teraz okoliczności zdarzenia.gdynia

Horror w Parku Europy w Gdyni. Ze stojącego tam dźwigu skakał na bungee 39-latek. W czasie skoku uprzęż zabezpieczająca mężczyznę wypięła się i mężczyzna spadł z wysokości kilku metrów na krawędź dmuchanej poduszki, z której się zsunął.

Według rzecznika gdańskiej policji, komisarza Krzysztofa Kuśmierczyka, na którego powołuje się portal „Dziennika Bałtyckiego”, na razie nie są znane jego obrażenia, „ale stan poszkodowanego nie był poważny”.

„Mężczyzna trafił do szpitala bez widocznych uszkodzeń ciała. Był przytomny i kontaktowy. Na miejscu zdarzenia cały czas pracują policjanci, przesłuchują pracowników firmy organizującej skoki na bungee oraz świadków zdarzenia” – portal trojmiasto.pl cytuje Krzysztofa Kuśmierczyka z gdyńskiej Policji.

Oświadczenie wydała też firma organizująca skoki na bungee w Gdyni. Według ich zapewnień jednak poszkodowany nie ma złamanego kręgosłupa.

gdynia2
facebook.com/Bungeeclub/
gdynia1
facebook.com/Bungeeclub/

loading...
loading...


Aktualizacja: 22 lipca 2019