Grupa mężczyzn atakuje kobietę, gdy ta sprzeciwia się seksistowskim komentarzom na ulicy!
Średnia 3.7 (73.33%) 21 głosy(ów)


40-letnia kobieta szła do domu ze swoim narzeczonym około drugiej nad ranem, gdy podszedł do nich nieznajomy. Chwilę później doszło do szokującego ataku.

Kobieta została zaatakowana po tym, jak sprzeciwiła się mężczyźnie, który wykrzykiwał wobec niej seksistowskie obelgi.

40-latka, która chce być anonimowa powiedziała: „Podszedł do nas mężczyzna i powiedział coś, co uznałam za obraźliwe i poniżające. Powiedziałam mu, co o nim myślę, a następnie wywiązała się kłótnia. Potem on gdzieś zadzwonił i po kilku minutach pojawiło się pięciu młodych chłopców na rowerach.Grupa mężczyzn1

Popchnęli mnie, upadłam na ziemię, a starszy mężczyzna stanął na moich dłoniach i bił mnie po twarzy. Mój narzeczony również został zaatakowany. Nie mam pojęcia, jak by to się skończyło, gdyby nie taksówkarz, który przejeżdżał obok i cały czas używał klaksonu.

Starszy napastnik miał około 30 lat, a pięciu chłopców było w wieku od 14 do 20 lat.

Zadzwoniliśmy na policję, a ponieważ nie byliśmy pewni, jakie obrażenia odnieśliśmy, wezwaliśmy karetkę pogotowia. Okazało się, że mam złamany nos, obrzęk głowy i pełno siniaków.Grupa mężczyzn2

Nie mogę uwierzyć, że stało się coś takiego. Zostałam nazwana czymś obrzydliwym, sprzeciwiłam się, a potem zostałam pobita, ponieważ zabrałam głos.

Policja spisała nasze zeznania i mam nadzieję, że sprawcy poniosą konsekwencje.Grupa mężczyzn3

Chcę też podziękować taksówkarzowi, który zareagował oraz dwóm mężczyznom, którzy odprowadzili nas potem do domu. A jeśli ktoś ma kamerę samochodową w swoim aucie, prosiłabym, żeby przejrzał ją i sprawdził, czy być może nagrał się ten atak.”


loading...
loading...


Aktualizacja: 16 stycznia 2020