W szpitalu psychiatrycznym w Gdańsku miało dojść do gwałtu na dwóch 13-letnich pacjentkach!
Średnia 3.8 (75%) 16 głosy(ów)

Mężczyzna przebywający w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku miał zgwałcić dwie 13-letnie pacjentki. Zawiadomienie w tej sprawie złożyły ich matki. Podejrzewany o przestępstwo został zatrzymany.

W maju 2019 roku w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku miały zostać zgwałcone dwie 13-letnie dziewczynki. Matki pokrzywdzonych zgłosiły sprawę odpowiednim organom. W ubiegły piątek 21 czerwca 2019 roku dziewczynki zostały przesłuchane przez sąd.

szpital

37-letni podejrzany został zatrzymany w niedzielę rano. Postawiono mu trzy zarzuty: doprowadzenie do innych czynności seksualnych małoletniej poniżej 15 roku życia, doprowadzenie do innych czynności seksualnych małoletniej poniżej 15 roku życia z użyciem przemocy oraz naruszenie nietykalności małoletnich. Mężczyźnie grozi 15 lat więzienia.szpital2

W ubiegłym tygodniu Radio Gdańsk poinformowało o sprawie 15-letniej dziewczynki, która również miała zostać wykorzystana seksualnie w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku. Dziewczynka trafiła na oddział dla dorosłych, ponieważ na dziecięcym nie było wolnych łóżek. Decyzja była konsultowana z matką pacjentki, która przystała na takie rozwiązanie. Ostatecznie nastolatkę położono w pokoju z dorosłą kobietą. W nocy doszło tam do gwałtu, którego miał dopuścić się dorosły pacjent przebywający w sąsiedniej sali.

6 czerwca ordynator jednego z oddziałów zawiadomił policję, że do pracowników placówki zgłosiła się 15-latka, która poinformowała ich, że w nocy z 5 na 6 czerwca została zgwałcona przez innego pacjenta. Gdy doszło do przestępstwa, 15-latka była pod wpływem podanych jej wieczorem leków nasennych.szpital1

Sprawcą miał być 26-letni pacjent szpitala. Ciąży nad nim zarzut gwałtu oraz „doprowadzenie pokrzywdzonej do poddania się innej czynności seksualnej”. Grozi kara do 12 lat więzienia.

Zobacz także – Chłopiec regularnie wpadał w furię. Ojciec dał mu lekcję życia!


loading...
loading...


Aktualizacja: 28 czerwca 2019