Wstrzykiwała sobie do twarzy olej do smażenia! Efekt PRZERAŻA!
Średnia 3.6 (71.67%) 12 głosy(ów)

Presja, by wyglądać jak najpiękniej, jest wszechobecna, szczególnie wśród kobiet.
Coraz częściej jednak pogoń za kanonami piękna przynosi ze sobą również całą gamę kompleksów, niepewności, a w najgorszym przypadku zaburzeń odżywiania i innych chorób psychicznych. Jedynymi, którzy na tym korzystają, są producenci kosmetyków, suplementów diety i wszystkich innych niezliczonych produktów, które mają udoskonalić nasz wygląd – i oczywiście kwitnąca dziedzina chirurgii plastycznej.Hang Mioku1

Używał także Hang Mioku, kobiety z Korei. W wieku 28 lat ówczesna modelka zdecydowała się na swoją pierwszą operację plastyczną, aby ukryć pierwsze oznaki starzenia się na twarzy.
Jednak jak to zazwyczaj bywa w takich przypadkach, nie skończyło się tylko na jednej operacji. Wkrótce potem przeniosła się z Korei do Japonii i coraz częściej oddawała się w ręce rożnych chirurgów plastycznych.

Doszło to tego, że Hang Mioku uzależniła się od skalpela, zwłaszcza jeśli chodzi o zabiegi typu Botox. Regularnie wstrzykiwano jej duże ilości tego środka pod skórę.
W miarę jak jej twarz puchła w odpowiedzi na ciągłe zastrzyki z botoksu, lekarze zaczęli odmawiać jej kolejnych zabiegów ze względu na ochronę jej zdrowia i wyglądu.
Potem Hang podjęła drastyczne działanie: kupiła strzykawkę oraz butelkę silikonu i zaczęła podawać sobie podskórne zastrzyki w domu. Wkrótce zastąpiła silikon tanim olejem do smażenia…Hang Mioku2

Efekt był okropny i przerażający. Piękna niegdyś twarz została strasznie i trwale zniekształcona przez interwencje kobiety. Kiedy jej rodzice wreszcie ją zobaczyli, nie rozpoznali już własnej córki.Hang Mioku3

Kiedy jej historia została przedstawiona przez jedną ze stacji telewizyjnych, współczujący widzowie zebrali dużą ilość pieniędzy, aby chirurdzy mogli skorygować oszpecenie.
Podczas 10 operacji usunięto z tkanki 60 gramów silikonu, oleju kuchennego i innych substancji. Ale było już za późno na wielki sukces, spuchnięta i pokryta bliznami twarz Hang na zawsze pozostanie już zniekształcona.Hang Mioku4

Teraz była modelka jest już po pięćdziesiątce i prowadzi mały sklep z odzieżą używaną. Głęboko żałuje swoich decyzji.
W swoim obsesyjnym pragnieniu idealnego piękna Hang Mioku straciła wszystkie realistyczne oceny sytuacji i teraz musi żyć z okrutnymi konsekwencjami.

Hang Mioku5

Życie byłoby lepsze, gdybyśmy każdego dnia nie wyruszali w pogoń za ”ideałami piękna”.

Zobacz także – Mały pitbull ze zdeformowanym ciałem miał żyć tylko 3 lata. W nowym domu pokazał, że wszyscy się mylili!


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 czerwca 2019