Homoseksualne małżeństwo adoptowało półtoraroczną dziewczynkę. Niestety, dziś dziewczynka już nie żyje…
Średnia 2.3 (45.71%) 7 głosy(ów)

Matthew i Craig to homoseksualne małżeństwo, które adoptowało 18-miesięczną dziewczynkę o imieniu Elsie.
opowiastki
Niestety, ich opieka nad dzieckiem pozostawiała wiele do życzenia. W maju 2016 roku, jeden z mężczyzn wezwał do domu pogotowie, ponieważ jego córka była nieprzytomna. 4 dni później już nie żyła. Lekarze nie zdołali jej uratować, gdyż dziewczynka miała zbyt poważne urazy głowy, a dodatkowo połamane żebra i kość udową.

Sekcja zwłok wyjaśniła tę tragiczną sytuację: Elsie była ofiarą przemocy domowej.
opowiastki

Śledztwo wykazało, że oprawcą był tylko jeden z rodziców: Matthew Scully-Hicks pastwił się nad półtorarocznym dzieckiem, gdy jego mąż przebywał w pracy.
opowiastki
Kilka dni wcześniej 31-latek był z córką u lekarza i tłumaczył, że mała spadła ze schodów, stąd liczne siniaki i potłuczenia na jej ciele. Dziś wiemy, że kłamał, chroniąc siebie.
opowiastki
Policja przeszukała również komputer instruktora fitness i nie obyło się bez szokujących odkryć. Na urządzeniu znajdowały się wiadomości mówiące o tym, iż mężczyzna nie odnajduje się w roli rodzica i nie radzi sobie z obowiązkami. Pisał do znajomych, że ”przechodzi przez istne piekło z Elsie”, jak również ”Elsie to szatan przebrany za niemowlę”.

Elsie

Matthew Scully-Hicks nie przyznał się do winy. Proces, który właśnie się rozpoczął niedługo rozstrzygnie jego sprawę. Mamy nadzieję, że usłyszy najsurowszy wyrok sądu!

Źródło: thesun.co.uk mirror.co.uk

Zobacz także – Pewna mama udostępnia listę obowiązków, która jest odpowiedzią na nieposłuszeństwo dzieci. To prawdziwa lekcja samodyscypliny! oraz 12 dowodów na to, że rodzicielstwo to trudna sztuka!


loading...
loading...


Aktualizacja: 7 maja 2019