W tym szpitalu dzieci jadą na operację mini samochodami! WSPANIAŁY POMYSŁ!
Średnia 5 (100%) 4 głosy(ów)

Operacja może być niezwykle stresującym doświadczeniem nawet dla dorosłych, którzy dokładnie wiedzą, czego się spodziewać. Ale dla dzieci, które nie rozumieją, co się dzieje, będąc oddzielonym od rodziców w dziwnym miejscu pełnym jasnych świateł i ludzi w białych fartuchach, może to być wręcz przerażające.

Wszystko więc, co personel szpitala może zrobić, aby złagodzić niepokój przed zabiegiem chirurgicznym, jest niezwykle pożądane. A co jest bardziej relaksujące niż podróżowanie po oddziałach w samochodzie-zabawce?mini1

Wspaniali ludzie z Centrum Medycznego w Modesto w Kalifornii pozwolili swoim małym pacjentom wkroczyć w niezwykłym stylu w zniechęcające otoczenie sali operacyjnej. Śliczne mini samochody zaprojektowane dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat zapewniają wszystkim spokój, od pacjenta po rodziców i lekarzy. Dzieci mogą wybierać między różowym volkswagenem lub czarnym mercedesem.

mini2

Samochody mogą być obsługiwane przez same dzieci lub za pomocą pilota, a także posiadają działające reflektory i tylne światła. Mają nawet radio, więc maluchy mogą wybrać rodzaj muzyki, który najlepiej sprawi, że staną się spokojniejsze przed operacją.mini3

”Kiedy dzieci dowiadują się, że mogą wjechać na salę operacyjną małym samochodem, zaczynają się uśmiechać i ekscytować. W większości przypadków ich lęki znikają. Ponadto, gdy rodzice widzą, że dzieci są spokojne i zrelaksowane, to znika również ich zdenerwowanie” – powiedziała pielęgniarka Kimberly Martinez, która wpadła na pomysł mini aut.

mini4

Sprawdź, jak mała pacjentka szczęśliwie zmierza na swoją operację:

Zobacz także – Dziewczynka jest zbyt chora, by podróżować. Wtedy mama buduje dla niej krajobraz marzeń!


loading...
loading...


Aktualizacja: 23 kwietnia 2019