Sfilmował, jak całuje się z własną siostrą. Internauci są zbulwersowani!
Średnia 2.8 (56.67%) 6 głosy(ów)

Chris Monroe jest znanym Youtuberem, który wrzuca co sieci filmiki, na których namawia spotkane na ulicy przypadkowe dziewczyny do pocałunku. Jednak jego ostatnia publikacja spowodowała zamieszanie, jakiego nie było od dawna, zarówno wśród jego fanów, jak i innych internautów.

W swoim najnowszym filmie Chris całuje dziewczynę, która jak twierdzi jest jego… siostrą! Co zrozumiałe, internauci są tym faktem bardzo zniesmaczeni i oburzeni.
Chris – lepiej znany pod nickiem PrankInvasion zapewnił, że kobieta, z którą się całuje jest jego przyrodnią siostrą, jakby to jakkolwiek poprawiało sytuację.siostrą

Obiecując swoim 4 milionowym widzom ”coś wielkiego” po sześciu miesiącach nieobecności na swoim kanale na YouTubie, Chris powiedział, że przekona swoją siostrę do zagrania w jedną z gier, a jeśli przegra, będzie musiała go pocałować.

”Próbowałem pięć razy ją o to zapytać, ale jestem taki zdenerwowany, bo ona jest moją siostrą i nie chcę, żeby myślała, że ​​jestem szalony.” – przyznał Chris.

Mężczyzna następnie udaje się do pokoju Kaitlyn i w jakiś sposób nakłania ją do zagrania w prostą grę, a kiedy ta przegrywa, idą razem do sypialni, siadają przez kamerą i całują się nie jeden raz, a trzy. Przy czym wszystkie pocałunki są dość ”intensywne”.siostrą1

Film był oglądany ponad 2 miliony razy, a widzowie nie pozostawili na youtuberze suchej nitki. Jego nagranie zebrało blisko 90 tys. łapek w dół przy zaledwie 17 tys. łapek w górę. Widocznie niektórym ludziom podoba się taka ”bliskość”…

Tutaj można zobaczyć nagranie, które oburzyło tysiące osób. ”Najważniejszy” moment zaczyna się od około 3 minuty:

Zobacz także – 11-latka założyła do szkoły nową sukienkę, a nauczyciel kazał jej iść do domu i się przebrać. Nie uwierzysz, dlaczego!


loading...
loading...


Aktualizacja: 10 kwietnia 2019