Na bieżąco opowiadała w sieci, jak przerywa swoją ciążę. Po wszystkim poczuła wielką ulgę!
Średnia 3.4 (68.33%) 12 głosy(ów)

Esther Mauersberger to niemiecka fotografka, która podzieliła się z całym światem zdjęciami oraz odczuciami, jakie towarzyszyły jej podczas przerywania stworzonego już życia.

Kobieta zaszła w ciążę, lecz nie zamierzała urodzić dziecka. W zamian za to zdecydowała się na sztuczne poronienie.
opowiastki
Esther ma dwie córki, ale w jej życiu nie było już miejsca na większą ilość potomstwa.

„To nigdy nie jest jednak łatwa decyzja, ale ja po prostu nie chciałam przyjąć tego macierzyństwa.”-napisała i opublikowała na Instagramie kilka fotografii, które miały na celu oddać jej obecny stan i przeżywane emocje.
opowiastki

Niemka postanowiła, że formą aborcji staną się tabletki wczesnoporonne, a cały proces usuwania niechcianej ciąży przedstawi w sieci.

”Budzę się rano i robię to zdjęcie. W tym dniu będę radykalnie zmieniać swoje życie. Nie wiem, skąd wzięła się na to odwaga. Płaczę całe popołudnie, bo to jest koniec. Jednak płaczę z ulgą, ponieważ czekam na moją niezależność.”
opowiastki
„Patrzę na mój brzuch i widzę linię negra. Kiedy byłam w ciąży z moimi córkami, było tu dla nich dużo miejsca, były wyczekiwane. A dzisiaj? Nie ma już miejsca.”
opowiastki
‚Przygotowuję kąpiel. 18 godzin po zażyciu pierwszych tabletek zaczyna się krwawienie, które staje się coraz silniejsze. Moje ciało jest gotowe i ja także.”

”Jestem zmęczona, ale czuję też ogromną ulgę. Jest mi łatwiej.”-napisała po wszystkim.
opowiastki

Esther Mauersberger otwarcie opowiedziała o przerwaniu ciąży, zrelacjonowała odczucia i pokazała zdjęcia.

To odwaga czy brak moralności?

Źródło: editionf.com instagram.com

Zobacz także – Młoda kobieta chce pomóc dzieciom chorym na raka i ma na to wyjątkowy pomysł. Tworzy peruki na wzór włosów głównych bohaterów bajek! oraz Zostawił żonę, bo była za gruba. Wkrótce potem bardzo żałował!


loading...
loading...


Aktualizacja: 26 kwietnia 2019