Jaszczurka zasypia wewnątrz róży. Te zdjęcia Cię rozczulą!
Średnia 4.5 (89.33%) 15 głosy(ów)

Paradoks: piękno przyrody jest zawsze proste, ale nigdy nie przestaje nas zadziwiać. Dziś przedstawiamy odkrycie pewnej rodziny, która miała szczęście zobaczyć i uchwycić urocze naturalne arcydzieło: małą jaszczurkę, która zasnęła w róży.

Byliśmy tak wzruszeni tym śpiącym pięknem, że nie mogliśmy się powstrzymać od szukania innych zachwycających zdjęć stworzeń natury. Oto, co znaleźliśmy, spójrz!Jaszczurka1

Pewna rodzina przypadkowo natknęła się na tę cudowną śpiącą jaszczurkę, która wygląda jak z filmu Disneya! Córka pary przyniosła matce różę. Kiedy kobieta podeszła do niej, by przyjrzeć się bliżej, odkryła małą jaszczurkę wygodnie śpiącą w kwiatku.

Jaszczurka2

Zdjęcia te rozpowszechniły się w sieci i podbił serca internautów! Sama kobieta jest zdumiona, jak wyjątkowe są te fotografie mówiąc, że prawdopodobnie już nigdy więcej nie będzie miała okazji zobaczyć czegoś podobnego.Jaszczurka3

Bonus: zobacz inne urocze zwierzęta, które zahipnotyzują Cię swoją czułością!

Jaszczurka4

Jaszczurka20

Jaszczurka19

Jaszczurka18

Jaszczurka17

Jaszczurka16

Jaszczurka15

Jaszczurka14

Jaszczurka13

Jaszczurka12

Jaszczurka11


Jaszczurka10

Jaszczurka9

Jaszczurka8

Jaszczurka7

Jaszczurka6

Jaszczurka5

Czy byłeś kiedyś świadkiem czegoś tak słodkiego i delikatnego? Z przyjemnością poznamy Twoje historie i zobaczymy zdjęcia w sekcji komentarzy!


loading...
loading...


Aktualizacja: 5 września 2019