Chce być ”bezpłciowym potworem”. Planuje usunięcie piersi.
Średnia 3.7 (73.33%) 12 głosy(ów)

Jazmin Bean posiada konto na Instagramie, które staje się coraz bardziej popularne, choć zdjęcia wywołują w widzach ogromne niedowierzanie. Jazmin wygląda naprawdę niespotykanie – i nie chodzi jej o nieziemskie piękno, ale o pragnienie, by stać się prawdziwym potworem bez płci.

Na swoim instagramowym koncie dodała do tej pory tylko 90 zdjęć, ale to nie przeszkodziło jej stać się sławną, wprowadzić w osłupienie dziesiątki tysięcy internautów i stać się pożywką dla dziennikarzy.

Sądząc po informacjach w opisie profilu, Jazmin woli, by zwracano się do niej zaimkiem ”oni”, nie ”ona”, by nie utożsamiać jej z żadną z płci.
Jeśli chodzi o wygląd, Jazmin uwielbia fotografować się w różnego rodzaju przebraniach magicznych stworzeń. Zakłada skrzydła, uszy elfa czy kolorowe soczewki. Na przykład, tutaj jest bezpłciową wróżką:Jazmin1

Czasami jednak wybiera bardziej mroczne stylizacje:Jazmin2

Mimo nietypowego wyglądu ma wielu zwolenników. Oto niektóre z przychylnych komentarzy:

”Uwielbiam Cię! Jesteś taka piękna!”
”Tak bardzo kocham Twój styl!”
”To niesamowite! Zakochałam się w Twoim uszach!”

W jednym z wywiadów Jazmin mówiła o sobie i powodach swojego wyboru. Jest artystką i modelką z Londynu. Jako nastolatka zainteresowała się alternatywną modą i zaczęła wybierać nietypowe ubrania i makijaż.
”Początkowo eksperymentowałam z różnymi rzeczami, subkulturami, stylami i makijażem i w końcu wszystko zaczęło się kształtować w mój własny styl.”
Jazmin zdaje sobie sprawę, że wiele osób jest przerażonych jej wyglądem i zdjęciami, jednak nie zamierza zmieniać niczego w swoim życiu.Jazmin3

Teraz Jazmin pracuje nad własną marką kosmetyków dla tych, którzy są zainteresowani podobną estetyką. Modelka planuje operację usunięcia piersi, ale na razie nosi bandaż, który napina klatkę piersiową i czyni ją płaską.

”Najprawdopodobniej w końcu pozbędę się piersi. Byłoby wtedy idealnie, ale oczywiście operacja jest bardzo droga. I choć w dzisiejszych czasach nie jest to zbyt ryzykowne, to nadal jest to ważna decyzja.”Jazmin4

Na co dzień Jazmin często wygląda tak samo jak na zdjęciach. Ale jak sama przyznaje, nieraz męczy ją krytyka i obelgi przechodniów i wybiera skromniejsze ubrania oraz kosmetyki.


Najważniejsze dla niej jest to, że rodzina i przyjaciele w pełni akceptują jej styl.Jazmin5

”Mam szczęście, że ich główną reakcją była duma z tego, co robię. Moi bliscy naprawdę mnie wspierają.”

A jak daleko sięga Twoja tolerancja?

Zobacz także – Opiekuje się lalką podobną do jej zmarłego syna.


loading...
loading...


Aktualizacja: 21 sierpnia 2019