Kobieta kupuje autobus z 1966 roku i zamienia go w oszałamiający dom! [GALERIA]
Średnia 5 (100%) 6 głosy(ów)

Jessie Lipskin z Asbury Park (USA) żyje w naprawdę minimalistycznym stylu.

Kobieta zaczęła myśleć o tym, jak wielką obsesją stają się dla ludzi rzeczy martwe, więc zaczęła powoli wyrzucać lub oddawać swoje własne rzeczy, pozbywając się wszystkiego, co nie miało dla niej większego znaczenia.

„Zawsze byłam bardzo zorganizowana i uwielbiam pomysł posiadania tylko tego, czego naprawdę potrzebujesz” – wyjaśniła Jessie.

Wkrótce wszystko, co posiadała Jessie mieściło się w SUV-ie, więc postanowiła wypróbować w swoim nowym domu styl minimalizmu, który jest teraz bardzo popularny. Po rozejrzeniu się i nie znalezieniu dokładnie tego, czego chciała, kobieta wpadła na pomysł, że remont starego pojazdu może być tym, czego szuka. Gdy natknęła się na stary autobus GMC Greyhound z 1966 roku, wiedziała, że znalazła „tego jedynego”.
Jessie1

Jessie2

Jessie3

Jessie4
„Znalazłam mój autobus w internecie” – powiedziała Jessie. „To była miłość od pierwszego wejrzenia. Od jego zakupu do całkowitego ukończenia pracy minęły 3 lata, z wieloma wzlotami i upadkami. To była praca z miłości i poczułam prawdziwy sens spełnienia, gdy wszystko wyglądało dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam.”

Jessie5

Jessie6

Jessie7

Jessie8
Autobus był w złym stanie, ale Jessie nie była zniechęcona perspektywą całkowitej renowacji, aby stworzyć wymarzoną przestrzeń życiową. Zaczęła działać, korzystając z projektu architekta, wykonując większość pracy sama i zatrudniając stolarza do wykonywania niestandardowych prac w drewnie.
Jessie9

Jessie10

Jessie11
Po trzech latach pracy i solidnym remoncie, którego całkowity koszt wyniósł 70 000 dolarów, autobus został ostatecznie przekształcony w jasny i przestronny dom o powierzchni nieco ponad 37 metrów kwadratowych. Wnętrze jest po prostu wspaniałe!
Jessie12

Jessie13

Jessie14
Minimalistyczny, nowoczesny styl Jessie jest widoczny w każdym elemencie projektu, a dom jest stworzony dla wygody i praktyczności. Sam autobus został zmodernizowany i naprawiony, więc jest całkowicie sprawny technicznie i gotowy do zaparkowania w każdym miejscu.

Jessie15

Jessie16

Jessie17
W środku jest oczywiście kuchnia ze wszystkimi potrzebnymi sprzętami i łazienka z porządnym prysznicem. Dom posiada też klimatyzację.
Jessie18

Jessie19

Jessie20
Jessie nazywa swój autobus domem „innowacyjnym, ekologicznym, pięknie zaprojektowanym dziełem sztuki”. Białe ściany, duże okna i lśniące drewniane podłogi sprawiają, że przestrzeń jest wypełniona promieniami słońca i pozytywnymi energiami.
Jessie21

Jessie22

Jessie23
Teraz Jessie może być w każdym miejscu na świecie, ale nadal być w domu! Czyż to nie wspaniałe?

Jeśli i Ciebie zachwycił ten niesamowity dom, koniecznie udostępnij go znajomym.

Zobacz także – Kierowca szkolnego autobusu codziennie zatrzymuje się na nieplanowanym przystanku. Będziesz pod wrażeniem, kiedy dowiesz się dlaczego! oraz Dziewczyna ratuje życie rannych zwierząt i walczy z krytyką. Piękna postawa!


loading...
loading...


Aktualizacja: 2 kwietnia 2019