Jest w 8 miesiącu ciąży, intensywnie trenuje i podnosi 100-kilogramowe ciężary! Internauci oskarżają ją o skrajną nieodpowiedzialność!
Średnia 2.5 (50%) 2 głosy(ów)

Bycie fit, to moda, która cały czas nie odpuszcza. Siłownia staje się drugim domem dla wielu osób, które chcą wypracować idealną sylwetkę, pozbyć się niechcianych kilogramów, a dodatkowo poprawić kondycję fizyczną. Czasami nawet Panie w ciąży nie rezygnują z ćwiczeń (co w rozsądnym i umiarkowanym stopniu nie jest niczym złym), ale Sarah Strong to prawdziwa miłośniczka treningów siłowych i w 8 miesiącu ciąży podnosi wielokilogramowe sztangi, wzbudzając tym niemałe kontrowersje!

Kobieta dzieli się swoimi intensywnymi wysiłkami z internautami, systematycznie publikując zdjęcia i filmiki na Instagramie. Podnosi 100-kilogramowe ciężary, podciąga się i korzysta z wielu innych sprzętów na siłowni, nie ograniczając dynamiczności ćwiczeń nawet ze świadomością, że może urodzić w każdej chwili.

Odpoczynek, relaks i unikanie intensywnych wysiłków fizycznych podczas ciąży nie dotyczy Sarah. Ona ma zupełnie inny pogląd w tej sprawie. Twierdzi, że słucha swojego ciała, a tak ostrą aktywność odradza przyszłym mamom, które przed ciążą nie ćwiczyły.

Internauci są oburzeni jej postawą. Zarzucają sportsmence, że świadomie szkodzi i naraża swoje nienarodzone dziecko. Oskarżają o nieodpowiedzialność, bezmyślność i brak rozsądku. Jednak kobieta mimo wielu przykrych słów, ciągłej nagonki i codziennej krytyki, po prostu robi swoje.

W odpowiedzi na falę hejtu mówi tylko, że ćwiczenia ułatwią jej poród i pomogą szybciej zregenerować się po ciąży.

A Wy, co myślicie o jej postępowaniu?

Źródło: metro.co.uk instagram.com

Zobacz także – Poznaj 17 mężczyzn, którzy nie zachowują się jak typowi emeryci. Ich pomysły zawstydzają młodsze pokolenie! oraz Wyjątkowo pomysłowy czy najbardziej żenujący tata? Zobacz, co robi! ZDJĘCIA!


loading...
loading...


Aktualizacja: 11 lutego 2019