Opiekuje się lalką podobną do jej zmarłego syna.
Średnia 5 (100%) 6 głosy(ów)

Od kilku miesięcy Kanadyjka Taylor Kellie cierpi na ciężką depresję. Młoda kobieta była w ciąży pod koniec 2017 roku ze swoim drugim dzieckiem, Jaxxem, kiedy straszny wypadek zniszczył jej życie.Taylor1

W 31 tygodniu ciąży jej syn nagle zmarł. Na własnym kanale YouTube Taylor opowiedziała o swojej bolesnej stracie. Od tego czasu kobieta cierpiała na zespół stresu pourazowego – regularny niepokój mocno obciążał jej psychikę. Kiedy chciała się uspokoić, często chodziła po całym domu i trzymała w ramionach pluszowego misia owiniętego kocem. Od czasu utraty syna zawsze miała silne pragnienie, aby trzymać dziecko, aby poczuć ciężar dziecka.

Taylor2

W międzyczasie australijski kolekcjoner lalek zobaczył film Taylor o jej poronieniu i był tym głęboko poruszony. Napisał do niej wiadomość i złożył specjalną ofertę: chciał dać jej lalkę, która przypominałaby jej nieżyjącego już syna Jaxxa.

Dopiero po kilku miesiącach Taylor zauważyła tę wiadomość, ale strata nadal na nią ciążyła. Przyjęła ofertę kolekcjonera lalek i wysłała mu zdjęcie zmarłego chłopca.Taylor3

Po pewnym czasie Taylor dostała lalkę, która wyglądała prawie dokładnie tak samo jak jej syn Jaxx. Dla kobiety był to wyjątkowy prezent, który złagodził jej cierpienie: „Oczywiście, lalka nie zastępuje mojego syna, jest tylko lalką. Ale ma ona ogromny wpływ terapeutyczny na mnie ”.Taylor4

”Często chodzę z nią po pokoju, który miał być dla mojego synka. To sprawia, że ​​jestem szczęśliwa i daje mi to spokój” – mówi Taylor.

Taylor5

Nawet jeśli niektórzy uważają taki pomysł za absurdalny, dla Taylor jest to wielka pomoc. Tymczasem młoda kobieta znów jest w ciąży i oczekuje córki! Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze i straszny rozdział swojego życia będzie mogła uznać za zakończony.

Zobacz także – Jej chory na autyzm syn otrzymał zaproszenie na urodziny. Kobieta wzruszyła się do łez, kiedy przeczytała całość.


loading...
loading...


Aktualizacja: 21 sierpnia 2019