Uratowany kangur pięknie dziękuje ratownikom! To nagranie Cię rozczuli!
Średnia 4.6 (91.43%) 14 głosy(ów)

Zwierzęta mają uczucia, tak jak ludzie. Często przypomina się nam, jak czysta może być miłość zwierzęcia, i nie ma na to lepszego przykładu niż historia Abigail, uratowanego kangura.
Podczas gdy wszystkie uratowane kangury w jednym z australijskich sanktuariów cieszą się , jest jeden kangur, który spędza cały czas na obdarowywaniu swoich ratowników uściskami, i to jest najbardziej urocza historia!

Byliśmy naprawdę poruszeni historią kangura Abigail i pomyśleliśmy, że dobrym pomysłem będzie podzielenie się nią z Wami!

Jak to się wszystko zaczęłokangur1

Abigail wydaje się być jednym z najbardziej kochających zwierząt w historii, ale jej historia nie była tak słodka. Straciła mamę, gdy miała zaledwie 5 miesięcy, ale na szczęście trafiła do Sanktuarium dla kangurów, gdzie pracujący tam wolontariusze powitali biedne zwierzę z otwartymi ramionami.
Abigail była pokryta skaleczeniami i zadrapaniami, ale dzięki opiece pielęgnacyjnej, którą otrzymała od swoich opiekunów, odzyskała doskonałe zdrowie.

Życie w sanktuariumkangur2

Od tego dnia Abigail spędza większość czasu, okazując wdzięczność swoim wybawicielom, a jej emocje są krystalicznie czyste. Abi mieszka w sanktuarium od ponad dekady, ale nigdy nie zapomina pokazać, jak wdzięczna jest swoim ratownikom.
Mówi się, że kangury mają doskonałą pamięć i, jak zapewniają pracownicy Sanktuarium, również nawiązują bardzo bliskie relacje z ludzkimi opiekunami.

kangur3

Założycielem instytucji non-profit Kangaroo Sanctuary jest Chris Brolga, który założył azyl w 2006 roku, po uświadomieniu sobie, że najbliższe centrum ratowania zwierząt znajduje się w odległości 1500 km. Jego Sanktuarium zapewnia specjalistyczną opiekę nad kangurami i wyjątkowe leczenie rehabilitacyjne osieroconym kangurom, które są ofiarami brutalnych polowań.

Dlaczego ważne jest, aby stworzyć bezpieczne miejsce dla kangurów

Kangury są zagrożone, ponieważ wielu myśliwych zabija je dla mięsa. Eksport produktów ”kangurowych” generuje ogromną kwotę 29 milionów dolarów rocznie, co niestety oznacza najgorsze dla wielu z tych biednych zwierząt…

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Kangaroo Sanctuary (@thekangaroosanctuary)

Sanktuaria takie jak to są ogromnym wybawieniem, a Abigail pokazuje swoją wdzięczność w najlepszy możliwy sposób! Naprawdę oczarowała nas jej czysta miłość!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Kangaroo Sanctuary (@thekangaroosanctuary)

Co myślisz o kangurze Abigail? Czy uważasz, że zwierzęta potrafią okazywać prawdziwe uczucia tak jak ludzie? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.


loading...
loading...


Aktualizacja: 23 stycznia 2020