Dziewczynka podchodzi do nieznajomego na lotnisku i …dzieje się rzecz wyjątkowa!
Średnia 5 (100%) 8 głosy(ów)

Żyjemy w świecie, w którym ludzie są podzieleni, bardzo często ze względu na rasę, religię, czy kulturę. Ale czasami najlepiej nie wierzyć w stereotypy i postrzegać świat własnymi oczyma.
Pisarz i mówca Kevin Armentrout dostrzegł okazję, aby przypomnieć innym o tym fakcie czekając z rodziną na lotnisku w Las Vegas w stanie Nevada. Kevin trzymał swoją malutką córkę, Carter, która Kevin jest z natury bardzo ciekawskim i towarzyskim dzieckiem. Gdy rodzina siedziała w poczekalni, dziewczynka witała się z każdym, kto przechodził obok nich.

Kevin1
facebook.com/KevinArmentroutOfficial

W pewnej chwili podeszła do wysokiego mężczyzny z Afryki, Josepha Wrighta. Joseph był w drodze do domu po wzięciu udziału w konferencji poświęconej jego pracy. Mimo, że mógł być zmęczony podróżą i gotowy usiąść i zrelaksować się w samolocie, powitał dziewczynkę jak dobrego przyjaciela.

Kevin2
facebook.com/KevinArmentroutOfficial

„Wyciągnął rękę i zapytał, czy chce z nim usiąść” – napisał Kevin na Facebooku.
„Wyjął tablet i pokazał jej, jak rysować, oglądał z nią kreskówki, a ona częstowała go przekąskami. To nie była krótka rozmowa, to  było 45 minut. Obserwując ich w tym momencie, nie mogłem nie myśleć: różni ludzie, różne rasy, różne pokolenia – najlepsi przyjaciele. To jest świat, jakiego chcę dla niej. „

Kevin był zachwycony faktem, że zupełnie obcy spędził 45 minut na rozmowie z małą dziewczynką, którą właśnie poznał, więc postanowił wykorzystać to doświadczenie jako lekcję dla swoich przyjaciół i fanów.

Kevin3
facebook.com/KevinArmentroutOfficial

„W kraju, który wciąż jest tak głęboko podzielony przez wierzenia, chcę, aby jej życie wypełniło się takimi chwilami jak te… nie liberalny lub konserwatywny republikanin czy demokrata, socjalista czy kapitalista, tylko CZŁOWIEK. Josephie z Oklahomy, jeśli to czytasz, to dziękuję za pokazanie mojej córce, jak wygląda dobroć i współczucie. Nadal świeć swoim światłem na tym świecie.”

Kiedy post Kevina stał się popularny, ludzie znający Josepha szybko wkroczyli z własnymi wspomnieniami o jego życzliwości.

Kevin4
facebook.com/KevinArmentroutOfficial

”Joseph Pat Wright (mój szwagier) jest chrześcijaninem, który traktuje wszystkich jako przyjaciół. On jest prawdziwym błogosławieństwem, a Twoja mała dziewczynka jest jak Anioł! Na zawsze będzie mieć przyjaciela „– napisała Linda Taylor.

„Jako przyjaciel Josepha mogę powiedzieć, że jest on naprawdę wspaniałym człowiekiem i ma niesamowite podejście do dzieci w każdym wieku!” – zgodził się Thede Green.

Kevin5
facebook.com/KevinArmentroutOfficial

„Komentarze, jakie przeczytałem od bliskich Josepha są dowodem na to, że jest on naprawdę wyjątkowym człowiekiem. Takim, którego nie często się spotyka. Nam się udało, a on pokazał, czym jest prawdziwa i czysta życzliwość bez podziałów. Musimy po prostu ustosunkować się do szukania dobra – a wtedy świat będzie o wiele lepszy.” – napisał później Kevin.

Zobacz także – Kiedy była dzieckiem marzyła, by zobaczyć kolibra. Teraz każdego dnia odwiedza ją ponad 200 tych przepięknych ptaków!


loading...
loading...


Aktualizacja: 7 lutego 2019