Kierowca szkolnego autobusu codziennie zatrzymuje się na nieplanowanym przystanku. Będziesz pod wrażeniem, kiedy dowiesz się dlaczego!
Średnia 4.6 (92%) 5 głosy(ów)

Gdy go po raz pierwszy go zauważył, przeszukiwał kosz na śmieci w nadziei na odnalezienie jedzenia. Wychudzony, przemoczony pies był oczywiście porzucony i samotnie przedzierał się przez świat.

Ale ten anonimowy kierowca autobusu postanowił pomóc. Od czasu pierwszego spotkania nigdy nie przychodził z pustymi rękoma, a ich rytuał trwa już dwa lata: kierowca zatrzymuje się na nieplanowanym przystanku codziennego szkolnego szlaku autobusowego, by wykonać prosty akt dobroci. W tym samym czasie, w tym samym miejscu, od poniedziałku do piątku.
opowiastki

„Siedzi i cierpliwie czeka każdego dnia bez względu na pogodę” – powiedziała Kareena Grywinski, wolontariuszka, która kieruje ”Feed The Furbabies Canada”-organizacją pomagającą zwierzętom w potrzebie.

 

opowiastki
Feed The Furbabies Canada zajmuje się pozyskiwaniem funduszy i karmieniem zwierząt w potrzebie.
Pomagają psom w schroniskach ratunkowych, zwierzętom pozostawionych po klęskach żywiołowych i zabłąkanym czworonogom żyjącym samotnie na pokrytych śniegiem drogach.
opowiastki
Kiedy kierowca podjeżdża, przyjazny czworonóg czeka cierpliwie, aż otworzy drzwi. Kiedy rzuca mu torbę z jedzeniem, widzi jak radośnie merda ogonem.
Feed Furbabies ma swoją siedzibę w Winnipeg (miasto w Kanadzie), a Kareena mówi, że pies, którego ten kierowca karmił, jest jednym z ponad 100 zwierząt, które potrzebują domu.
Kareena
Tak więc, dopóki więcej osób nie zarejestruje się w celu wspierania bezdomnych zwierząt, ten dobroduszny kierowca autobusu. To właśnie oni zapewniają im wszelką wygodę i utrzymanie.

Zobacz, jak nasz zbłąkany bohater odbiera swój codzienny posiłek w filmie poniżej i podziel się nim, aby podnieść świadomość na temat losu bezdomnych zwierząt.

Źródło: youtube.com facebook.com

Zobacz także – Opublikowała zdjęcia swojej chorej córki. Wkrótce potem przeczytała, że powinna zostać zmuszona do aborcji!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019