Kobieca para całuje się na okładce magazynu Elle, aby uciszyć homofobów!
Oceń ten post

Południowosudańska supermodelka Aveng Ade Chuol i jej żona całują się na okładce Elle UK, aby uciszyć homofobów!

Na modelkę spłynęła fala nienawiści i krytyki, kiedy wyszła i ogłosiła swoje małżeństwo.

„Pobraliśmy się i cały świat, dosłownie cała moja społeczność, w pewnym sensie liczyła na moją śmierć… Kilka miesięcy później próbowałam popełnić samobójstwo. To było absurdalne, bo podświadomie czułam, że jestem wyczerpana naszym małżeństwem. To było demoralizujące, ponieważ był to najszczęśliwszy dzień w moim życiu i nie pozwolili mi się nim cieszyć”-powiedziała.

Aby odpowiedzieć na porażające komentarze homofobów, Aweng i jej żona Lexy postanowiły pozować na okładce Elle. Nowożeńcy są obrazem miłości i szczęścia i chcą pokazać całemu światu, że ta sama płeć nie ma żadnego znaczenia.20

Farrah Storr, redaktor naczelna Elle UK, tak mówiła o przełomowej okładce:

„Błyszczące magazyny tradycyjnie umieszczały na okładkach pary heteroseksualne, ale rzadko widuję pary tej samej płci całujące się i celebrujące swoją miłość w ten sam sposób. W ”Elle” chcieliśmy po prostu pokazać zakochaną młodą parę pod koniec naprawdę ciężkiego roku, a Aweng i Lexy wydawały się dla nas odpowiednim przykładem”30Trzeba przyznać, że kobiety wyglądają przepięknie, a uczucie od nich bijące wręcz przeciera się przez okładkę!

Życzymy nowożeńcom bogatej i silniej miłości, mimo wszystkich przeszkód i przeciwności!

 


loading...
loading...


Aktualizacja: 8 grudnia 2020