Nieznajomy kazał zakryć się kobiecie karmiącej piersią. Jej reakcja to HIT!
Średnia 4.5 (90%) 4 głosy(ów)

Melanie Dudley odwiedza meksykańską restaurację z rodziną. Kiedy 3-miesięczny Nesthäkchen również staje się głodny, kobieta zaczyna karmić swojego synka piersią.

Zawsze starając się karmić piersią dziecko tak dyskretnie, jak to możliwe, Melanie przykrywa się chustą, ale ponieważ na zewnątrz jest ponad 35 °C, a chłopiec zaczyna się pocić, mama decyduje się zdjąć osłonkę.Melanie1

Wtedy inny gość restauracji podchodzi do rodzinnego stołu i mówi Melanie, by natychmiast się zakryła! 34 latka jest całkowicie zakłopotana. Prosi męża, by podał jej chustę – i kładzie ją sobie na głowę.

”Byłam na wakacjach w Cabo San Lucas z całą moją rodziną, a pewien mężczyzna poprosił, bym się zasłoniła. Postanowiłam więc wykonać polecenie.”-mówi Dudley.

Melanie2

Znajoma Melanie zrobiła jej zdjęcie, które błyskawicznie rozprzestrzeniło się w Internecie. Fotografia spotkała się z mieszanymi opiniami, z których niektóre mówią, że matki powinny mieć swobodę karmienia swojego dziecka w dowolnym miejscu bez konieczności ukrywania się, podczas gdy inne twierdzą, iż kobiety powinny starać się być dyskretne w czasie karmienia piersią w miejscach publicznych.

Znaczna większość internautów uważa jednak, że Melanie postąpiła właściwie i całkowicie zgadzają się z jej zachowaniem.

„Na każdym czerwonym dywanie kobiety pokazują więcej piersi niż jakakolwiek matka karmiąca piersią i wtedy nikt nie narzeka!”– pisze jeden z oburzonych komentatorów.

”Masz prawo karmić dziecko, gdy jest głodne i nie czuć się z tym źle. To naturalna kolej rzeczy”.-dodaje inna osoba.

”Ona jest moją idolką! Już teraz wiem, co zrobię, gdy na ulicy spotkam się z podobnym ostracyzmem.” -brzmi kolejna opinia.

Ze względu na popularność, jaką Dudley zyskała dzięki zdjęciu na Facebooku, teraz stara się uświadomić innym ludziom, że żadna matka nie powinna bać się robić czegoś tak powszechnego.

„Rób dalej to, co uważasz za najlepsze dla Twoich dzieci i dla Ciebie. Myślę, że należy wspierać matki karmiące piersią, niezależnie od tego, czy zdecydują się one zakryć, czy nie.” – powiedziała.

Melanie3

34 letnia mama jest zszokowana, że otrzymuje prawie wyłącznie pozytywne opinie i tak wiele osób staje po jej stronie.

Karmienie piersią w miejscach publicznych nie powinno być tabu, a wręcz przeciwnie, powinno być traktowane jako piękny i naturalny akt dla każdego człowieka. Podziel się tym artykułem ze swoimi znajomymi i pomóż szerzyć przesłanie Melanie.

Zobacz także – Kobieta fotografuje nieznajomych, aby pokazać, jak ludzie reagują na nadwagę. Oto wyniki jej pracy!


loading...
loading...


Aktualizacja: 15 marca 2019