Kobieta pisze list do pierwszego dziecka urodzonego w szpitalu, w którym zmarł jej ojciec. Poruszające słowa!
Oceń ten post

Jamie Fontenot była zrozpaczona, kiedy musiała pożegnać się ze swoim 86-letnim ojcem, Jamesem Lee Grimmettem. Kilkanaście minut po jego śmieci, kobieta usłyszała kołysankę odtwarzaną przez szpital zawsze wtedy, kiedy urodzi się dziecko. Ta chwila była dla niej wyjątkowa i nieco uśmierzyła ból…opowiastki

Noworodek, dla którego dedykowana była kojąca muzyka to chłopiec o imieniu Kingston. Jego rodzice, Connie i Benjamin nie byli jednak zdecydowani co do drugiego imienia dla swojego synka, ale wkrótce natchnienie przyszło w formie listu od nieznajomej, który został im przekazany przez pielęgniarkę.
opowiastki

 

„Po śmierci taty, pozostaliśmy trochę w jego pokoju, a potem do gabinetu wszedł lekarz i poprosił nas, żebyśmy wyszli na korytarz. Kiedy usłyszałam kołysankę, coś mnie poruszyło, żeby kupić papier i napisać krótki list.” – wspomina Jamie.

Po napisaniu kilku zdań, Jamie poprosiła pielęgniarkę o przysługę:

”Powiedziałam, że mój tata zmarł około 10:40, więc proszę przekazać to rodzicom pierwszego dziecka, które urodziło się po tym czasie.”

opowiastki
Kiedy mama małego Kingstona zaczęła czytać wiadomość od nieznajomej, łzy spływały jej po twarzy.

”Do anioła mojego taty:

Chociaż nigdy nie poznam twojego imienia, jesteś pierwszym dzieckiem, które urodziło się tutaj po tym, jak mój tata odszedł dziś rano o godzinie 10:41.

Kiedy jedno życie zostaje wzięte, inne jest dane – więc jesteś aniołem, którego będę odnosić do mojego taty.

Mam nadzieję, że twoje życie i życie twojej rodziny będzie miało tyle błogosławieństw, ile mój tata dał mi i mojemu 8 rodzeństwu!

Proszę, zachowaj mojego ojca w swoich modlitwach, nazywał się James”opowiastki

Świeżo upieczeni rodzice byli tak poruszeni listem, że nie wahali się już nad drugim imieniem dla syna: szybko zdecydowali, że będzie to James.Jamie

Zachwycona, jak również poruszona pielęgniarka zajmująca się dostawą notatki, poprosiła Connie o przekazanie Jamie informacji kontaktowych. Dwie kobiety poznały się później i utrzymują stały kontakt.

Jeśli i Ciebie wzruszyła ta historia, podziel się nią ze swoimi przyjaciółmi.

Źródło: youtube.com

Zobacz także – 90-letnia łyżwiarka wychodzi na lód i robi coś niezwykłego. Koniecznie zobacz jeden z jej fenomenalnych występów!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019