Kobieta prowadzi starszego labradora do lasu, porzuca go i odjeżdża. ZDJĘCIA
Średnia 3.4 (67.5%) 8 głosy(ów)

„Tak właśnie wygląda porzucony pies” – napisali na Facebooku pracownicy schroniska dla zwierząt.

Nagranie wideo pokazuje samochód zatrzymujący się na poboczu autostrady z podekscytowanym labradorem w środku, który wysiadał, gotowy na spacer po lesie. Gdy szczęśliwy czworonóg macha ogonem, właścicielka wydaje się zwabiać go w zalesiony teren, zanim wskoczy z powrotem do samochodu i odjedzie…

Oglądanie tej okrutnej sceny sprawiło, że wiele osób w mediach społecznościowych płakało, ale na szczęście zwierzak został uratowany i zabrany w bezpieczne miejsce. Organizacja non-profit przypomina wszystkim, aby nie pozostać obojętnym i kierować się mottem: „Jeśli widzisz coś niepokojącego – reaguj!”

Labrador mógłby zginąć pozostawiony na pastwę losu gdyby nie prywatna kamera, która zarejestrowała ten skandaliczny incydent.

Ten rozdzierający serce materiał pokazuje, jak właściciel oszukuje labradora, porzuca go i odjeżdża. Schronisko dla zwierząt w południowo-zachodnim Waszyngtonie po raz pierwszy ogłosiło tę wiadomość na swojej stronie na Facebooku i wywołało łzy i oburzenie wśród czytelników.

Właściciel kamery powiedział, że jego dziewczyna zadzwoniła do swojej przyjaciółki, aby pomogła jej w zdobyciu porzuconego psa, który ma na imię Henry.
„Kiedy go złapali, skontaktowaliśmy się ze schroniskiem dla zwierząt, aby go zabrać i dać mu bezpieczny dom”.

 

Para następnie opublikowała materiał nagrany swoją prywatną kamerą na Facebooku. „Nie wiedzieliśmy, że rozprzestrzeni się tak bardzo na całym świecie” – powiedział mężczyzna.

„Oboje byliśmy w kompletnym szoku, kiedy to się stało. Jesteśmy właścicielami całej ślepej uliczki i w przeszłości mieliśmy problemy z ludźmi. Dlatego zainstalowaliśmy kamerę. Ale to jest coś, czego nigdy się nie spodziewaliśmy, ani nigdy nie chcieliśmy zobaczyć” – dodaje.

https://www.facebook.com/watch/?v=760733494467978

 

Materiał filmowy przedstawia kobietę przyjeżdżającą z labradorem czarnym samochodempies

Wysiadają w pobliżu autostrady tuż obok zalesionego terenupies2

Pies macha ogonem z podniecenia i ma nadzieję ma długi spacerpies3

Właścicielka prowadzi labradora ku drzewom, a ten i podąża za nią machając ogonempies4

Nagle kobieta odwraca się, biegnie do samochodu i odjeżdża, zostawiając psa za sobąpies5pies6

Brandon chciałby podziękować wszystkim, którzy udostępnili film i pomogli zidentyfikować kobietę w mniej niż 48 godzin, co jego zdaniem jest „szalenie szybkie”.

Materiał filmowy pokazuje, że te okrutne incydenty zdarzają się codziennie.
„Pokazujemy ludziom, że ktoś zabierze swojego psa, podrzuci go w jakimś przypadkowym miejscu i odjedzie jak gdyby nigdy nic. To straszne.”

Na szczęście zwierzak jest już bezpieczny, a to jest najważniejsze!pies0


loading...
loading...


Aktualizacja: 13 sierpnia 2020