Podczas przeprowadzki kobieta wyrzuca psa na śmietnik. 3 dni później śmieciarze dokonują strasznego odkrycia…
Średnia 2.2 (44.44%) 9 głosy(ów)

Kiedy człowiek bierze pod opiekę zwierzę, od tej chwili ponosi za nie pełną odpowiedzialność i niezależnie od wszystkiego powinien zapewnić mu bezpieczeństwo i godny byt.

Niestety, nie wszyscy ludzie podchodzą do tego w taki sposób. Ile razy słyszeliśmy już o psach wyrzucanych z samochodów, ponieważ właściciele pragną zorganizować sobie wakacje, na których nie ma miejsca dla czworonożnego członka rodziny?

Poniższa historia jest podoba, z tym wyjątkiem, że kobieta zdecydowała o przeprowadzce i nie uwzględniła w niej swojego psa, porzucając go w okrutny sposób…

Fawna mieszkała ze swoją właścicielką w Pensylwanii. Kiedy jednak kobieta postanowiła zmienić miejsce zamieszkania, nie zabrała ze sobą suczki, a… wyrzuciła na śmietnik niczym starą, niepotrzebną już rzecz.

Zdezorientowana i przestraszona psinka spędziła wśród śmieci 3 dni, do czasu przyjazdu śmieciarzy, którzy na szczęście nie zostawili jej na pastwę losu.
opowiastki

Fawna była skrajnie wychudzona, co świadczyło o tym, iż w starym domu nie była dobrze traktowana. 3 dni bez jedzenia nie doprowadziłyby przecież do tak fatalnego stanu. Nie chcemy wyobrażać sobie, co musiała przeżywać i jak wyglądało jej dotychczasowe życie przed wyrzuceniem na śmietnik.
opowiastki
Megan -jedna z osób zabierających odpady, szczególnie przejęła się widokiem biednej psiny. Dała jej swoje śniadanie i zabrała ze sobą, a następnie wspólnie udali się do weterynarza.

Była właścicielka Fawny została szybko zidentyfikowana, ponieważ suczka nosiła oznaczoną przez chip obrożę. Kobietę zatrzymano i oskarżono o znęcanie się nad zwierzętami, a także wydano nakaz zapłacenia 600 dolarów grzywny i skierowano na badania psychologiczne.

Dziś Fawna ma nowy dom, pełen miłości i troskliwej opieki i zawsze może liczyć na pełną miskę jedzenia.
Fawna

To okrutne wyrzucenie na śmietnik dało początek jej lepszego życia. I może zabrzmi to nieco drastycznie, ale dobrze, że tak się stało, ponieważ teraz suczka może cieszyć się każdym dniem

Źródło: urdogs.com lifewithdogs.tv womendailymagazine.com

Zobacz także – Niedźwiedzica czekała 30 lat na kogoś, kto ją ocali. Zobacz moment, kiedy wychodzi z brudnej klatki, która służyła jej za dom!


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019