Na ruchliwej ulicy mężczyzna z całej siły kopie psa w głowę. Nie ma pojęcia jednak, co stanie się za chwilę!
Średnia 4.9 (97.78%) 9 głosy(ów)

Piesi tej ulicy handlowej w Liverpoolu w Wielkiej Brytanii, oglądają z przerażeniem sceny rozgrywające się na chodniku: Mężczyzna ciągnie za sobą psa i kopie go w głowę, a biedne zwierzę zostawia po sobie tylko ślady krwi.

Chociaż gniewni przechodnie konfrontują się z brutalnym mężczyzną i filmują go, właściciel psa wraca z rannym zwierzęciem do pobliskiego mieszkania. Michael Lamb, który widział całą sytuację z okna swojego sklepu nie mógł zostawić bezbronnego czworonoga na pastwę losu.

”Zamknąłem sklep, poszedł tam, zapukałem do drzwi i usłyszałem szczekanie psa. Moją pierwszą myślą było: ”Zabiorę Cię stamtąd”– powiedział 42latek.

opowiastki
Michael ostro przeciwstawił się właścicielowi i zabrał zwierzę z zakrwawionym pyszczkiem. Na szczęście, po wizycie u weterynarza okazało się, że mały czworonóg nie doznał poważniejszych obrażeń. Ponieważ jednak jego wybawiciel ma już psa, niestety, sam nie mógł zatrzymać Jack Russell terriera.

opowiastki
Ale postarał się za to o najlepszego nowego właściciela, jakiego znał: Kerry Thomas, która ma swój sklep na tej samej ulicy, jest szczęśliwa, że może dać psu bezpieczny dom. Zwierzak otrzymał od niej imię Mick, po mężczyźnie, który miał odwagę uratować go z rąk brutalnego człowieka.
Michael

Policja pobrała nagrania wideo, a teraz prowadzi dochodzenie przeciwko byłemu właścicielowi psa. Na szczęście Mick nigdy już nie wróci do dręczyciela zwierząt, który przysporzył mu tyle cierpienia – dzięki dzielnej interwencji jego imiennika!

Dziękujemy, Michael!

Źródło: liverpoolecho.co.uk youtube.com

Zobacz także – Zatrzymała się obok bezdomnego, by mu pomóc. Dopiero po chwili zorientowała się, co trzyma na kolanach…


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019