Mama szydełkuje FANTASTYCZNE kostiumy na Halloween dla swoich dzieci. ZOBACZ GALERIĘ!
Średnia 5 (100%) 6 głosy(ów)

Co roku na Halloween mama z USA zachwyca wszystkich swoimi szydełkowymi umiejętnościami.
Stephanie Pokorny z Mentor w stanie Ohio, tworzy kostiumy dla swoich synów – 6-letniego Jacoba i 4-letniego Jacka. W ciągu ostatnich kilku lat, Stephanie, która jest właścicielką sklepu Crochetverse, wyszydełkowała kostiumy na wzór postaci takich jak Harry Potter, Papa Smerf, ET i wiele więcej.

”Cześć, jestem Stephanie Pokorny z Crochetverse!

Nasza rodzina ma absolutną obsesję na punkcie wszystkiego, co dzieje się w Halloween, dlatego każdego roku za darmo szydełkuję pełne kostiumy, bez wzoru, dla moich dzieci. Czasem są to postaci z klasycznych filmów lat 80., innym razem to, co jest akurat popularne w tym czasie.

Po wybraniu kostiumów zaczynam je ”ożywiać”. Dzieci uwielbiają śledzić moje postępy i każdego dnia pytają: „Czy to już koniec?”

Żyjemy w zimnym klimacie, więc ciepło z szydełka jest zawsze plusem! Przygotowanie każdego kostiumu zajmuje od 25 do 40 godzin i pracuję nad nimi przez około 2 tygodnie. Szydełkuję od 16 roku życia. Nauczyła mnie tego babcia i to naprawdę moja pasja.
Gdy byłam dzieckiem moja mama robiła dla mnie kostiumy i pamiętam, że nie mogłam przestać ich nosić. Przynosi mi to wielką radość, że mogę robić to samo dla moich dzieci!
Mam nadzieję, że Ci się podoba!” – mówi twórczyni niezwykłych kostiumów, Stephanie.

Kreatywna mama za każdym razem uświadamia swoich synów, że jeśli chcą mieć gotowy na czas świetny kostium, muszą się zdecydować na początku października.
„Tak jak każde inne dzieci, zmieniają zdanie tysiąc razy”- mówi Stephanie. „Ale gdy widzą, jak kostium ożywa, krzyczą: ”Kiedy koniec? Już nie mogę się doczekać, zanim go założę!”

Oprócz uwagi w Internecie, kostiumy dla dzieci to wielkie hity, kiedy nadchodzi Halloween. Pokorny powiedziała, że ludzie podchodzą do chłopców i proszą o zdjęcia z nimi.
„Czują się jak małe gwiazdy rocka” – powiedziała.

ZOBACZ niesamowite prace Stephanie!:

Stephanie1 Stephanie10 Stephanie9 Stephanie8 Stephanie7

Stephanie6 Stephanie5 Stephanie4 Stephanie3 Stephanie2

Zobacz także – Poznaj 17 mężczyzn, którzy nie zachowują się jak typowi emeryci. Ich pomysły zawstydzają młodsze pokolenie!


loading...
loading...


Aktualizacja: 23 października 2018