Ktoś sfotografował kobietę, która położyła swoje dziecko na lotniskowej podłodze. Internauci natychmiast wylali na matkę falę krytyki!
Średnia 5 (100%) 8 głosy(ów)

Molly Lensing mieszka w Illinois, ma troje dzieci i z zawodu jest pielęgniarką pediatryczną.

Ostatnio stała się również główną postacią kontrowersyjnego tematu, kiedy to w sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające ją i jej 2-miesięczną córkę, która leżała na lotniskowej podłodze.
opowiastki

Kobieta przebywała z córką Anastazją na lotnisku w Kolorado, gdzie ktoś wykonał dyskusyjne zdjęcie i wrzucił je do sieci. W internecie błyskawicznie pojawiło się multum krytycznych wypowiedzi na temat matki, która zamiast trzymać dziecko na rękach lub w nosidełku, kładzie je na podłodze. Obraźliwe wiadomości, upomnienia i złośliwe uwagi nie przestawały napływać nawet na prywatne konto Molly.
opowiastki
Jednak nikt z komentujących nie wiedział, jak dokładnie wyglądała cała sytuacja. Wszyscy skupili się na jednym zdjęciu, nie zastanawiając się, dlaczego tak naprawdę matka zdecydowała się położyć córkę na podłodze po uprzednim rozłożeniu małego kocyka.

Otóż kobieta musiała powiadomić rodzinę o opóźnionym locie, a ponieważ ciągłe trzymacie małej Anastazji na rękach było bardzo męczące, Moly położyła ją obok siebie, by i dziecko miało trochę swobody i mogło rozciągnąć mięśnie.
Molly

 

”Czuję, że moja prywatność została naruszona. Mogę tylko zignorować zdjęcia i komentarze. Opieram się na moich bliskich, którzy znają mnie naprawdę. Jestem bezsilna w porównaniu do mocy internetu, ale wiem, że jestem najlepszą mamą dla moich dziewcząt i mam pewność, że zajmuje się nimi najlepiej, jak jest to możliwe.”-powiedziała kobieta.

Nie oceniajmy ludzi z góry, znając tylko jeden szczegół. Nie krytykujmy nikogo, jeśli nie poznaliśmy całej sytuacji od początku do końca. I pamiętajmy, że pozory bardzo często lubią nas mylić!

Źródło: cosmopolitan.com madeformums.com

Zobacz także – Pielęgniarki ”bawią się” nowo narodzonym dzieckiem i publikują nagranie w sieci. Na szczęście szybko ponoszą za to konsekwencje! oraz Bezpański pies prowadzi ratowników do lasu. Na miejscu nie wierzą w to, co widzą!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019