Libańskie tancerki zaskakują wszystkich – poznaj ich niesamowitą moc i zdolności, które oczarowały już cały świat!
Średnia 5 (100%) 4 głosy(ów)

Sofia Vergara używa Złotej Buzi na amerykańskim programie „America’s Got Talent” dla libańskiego zespołu tanecznego Mayyas

Popularny program rozrywkowy „America’s Got Talent” stale dostarcza nam niezapomnianych występów. W ostatnim odcinku widzowie zostali zaskoczeni i oczarowani występem libańskiego zespołu tanecznego Mayyas, a ich niesamowite umiejętności zrobiły tak duże wrażenie na jednym z sędziów, Sofii Vergara, że postanowiła ich wyróżnić przy użyciu Golden Buzzer

Mayyas to grupa utalentowanych tancerzy pochodzących z Libanu, którzy specjalizują się w tańcach z tradycji bliskowschodniej. Podczas swojego występu na scenie „America’s Got Talent” zaprezentowali spektakularne połączenie kultury i sztuki, wraz z niesamowitą synchronizacją i precyzją w ruchach.

Ich zdolności taneczne, profesjonalizm i mocna wiara w to, co robią, nie umknęły uwadze Sofii Vergary, która po ich występie nie mogła powstrzymać się od wykorzystania Golden Buzzer. Golden Buzzer jest specjalnym przyciskiem, który pozwala sędziom na „przeskoczenie” rundy eliminacyjnej i automatyczne wprowadzenie zespołu na scenę finałową programu.

Sofia, która jest aktorką i producentką pochodzenia kolumbijskiego, była pod wrażeniem połączenia tradycji, tańca i genialnej choreografii w wykonaniu Mayyas. Jej decyzja o użyciu Golden Buzzer dla tego zespołu była dla nich nie tylko ogromnym wyróżnieniem, ale również otworzyła przed nimi drzwi do możliwości osiągnięcia sukcesu na szeroką skalę.

Mayyas udowodnili, że talent nie ma granic, a kultura bliskowschodnia ma wiele do zaoferowania światu. Ich występ pokazał zarówno siłę współpracy i pasji, jak i piękno tradycji, które może przekroczyć bariery językowe i kulturowe. Ich energia i profesjonalizm sprawiły, że publiczność, jak i sędziowie, nie byli w stanie oderwać od nich oczu.

Wyróżnienie to było nie tylko ogromnym wyróżnieniem dla Mayyas, ale również wyrazem uznania dla różnorodności i otwartości amerykańskiego programu „America’s Got Talent”. Sędziowie mają okazję odkrywać różnorodne talenty i doceniać artystów z całego świata.

Mayyas z pewnością wykorzystają to wyróżnienie i pójdą za swoim marzeniem, dając nadzieję innym młodym artystom, że nie ma granic dla ich ambicji. Ich jedyny ogranicznik to tylko ich własna wyobraźnia.

Życzymy Mayyas wszelkiej pomyślności i jesteśmy pewni, że ich talent i determinacja otworzą przed nimi wiele drzwi w przyszłości. Mamy nadzieję, że ich występ w programie „America’s Got Talent” będzie początkiem ich międzynarodowej kariery i doprowadzi ich do wyjątkowych miejsc na światowej scenie tanecznej.


loading...
loading...


Aktualizacja: 12 stycznia 2024