Zostawił żonę, bo była za gruba. Wkrótce potem bardzo żałował!
Średnia 4.2 (83.33%) 12 głosy(ów)

Lisseth Expósito pochodzi z Wenezueli i mieszka w hrabstwie Kent w południowo-wschodniej Anglii. W wieku 15 lat poznała 19-letniego José, także z Wenezueli. Oboje stali się pozornie idealną parą. Po dobrych trzech latach Lisseth i José postanowili się pobrać. Lisseth miała wtedy zaledwie 19 lat i już była w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem. Ale nie tylko dziecko sprawiło, że jej brzuch rósł…Lisseth1

Para miała wspólne niezdrowe hobby: oboje uwielbiali fast foody, jedli je prawie codziennie. Podczas gdy José wciąż był w stanie utrzymać swoją wagę, Lisseth stawała się coraz grubsza, aż w końcu miała poważną nadwagę. Ważyła 136 kilogramów.
Podczas ciąży otrzymała wiele wsparcia od swojego chłopaka. Mężczyzna zapewniał ją, że straci dodatkowe kilogramy po urodzeniu. Ale tak nie było. Po ciąży jej waga nie zmieniła się.

”Kontynuowałam jedzenie za dwie osoby, a zaraz po skończonym posiłku myślałam już o następnym.” – przyznaje kobieta.
Lisseth była pewna, że jej mąż pokocha ją taką, jaką jest – nawet z dodatkowymi kilogramami. Ale niestety myliła się: ‚‚Spędzaliśmy każdą chwilę razem i za każdym razem, gdy kładliśmy się spać, całował mnie w policzek i szeptał, że mnie kocha. Czułam się jak najszczęśliwsza kobieta na świecie” – wspomina Lisseth.
”Ale kiedy miałam już sporą nadwagę pewnego dnia zauważyłam, że José spogląda na mnie z twarzą zniekształconą z obrzydzenia. Kiedy zjadłam kolację na kanapie i okruchy spadły na mój brzuch, usłyszałam, jak mamrocze do siebie że ma ”tłustą dziewczynę”.Lisseth2

Od tego czasu obelgi nie ustały, a wręcz przeciwnie: pewnej nocy Lisseth usłyszała, jak José nazywa ją ”Słoniem”. Oboje coraz bardziej oddalali się od siebie. ”Chciałam zbliżyć się do niego w łóżku, ale on odwrócał się i zasypiał. Płakałam do poduszki” – mówi ze smutkiem kobieta. W tych trudnych czasach Lisseth zaczęła coraz bardziej pocieszać się jedzeniem. José natomiast pocieszał się w ramionach innej kobiety.

Kiedy Lisseth dowiedziała się o zdradzie nie mogła tego znieść. Rozwiodła się i chciała odzyskać kontrolę nad swoim życiem, tracąc na wadze. To był długi proces, który wymagał mnóstwa wysiłku i silnej woli, ale w końcu straciła prawie 30 kilogramów.
”Rozstałam się zarówno z fast foodami, jak i z mężem.”– powiedziała.Lisseth3

Jednak kiedy Lisseth zaczęła tracić na wadze, José zainteresował się jej cudowną transformacją. Pewnego dnia powiedział jej coś, co usłyszała, kiedy się poznali: ”Jesteś piękna”. Roześmiała się i zamknęła drzwi przed jego twarzą.

Lisseth zdołała dać byłemu mężowi trudną lekcję. Stała się również wspaniałym wzorem do naśladowania dla swojej córki, zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowszy styl życia.
Bez względu na to, z kim jesteś i co dzieje się w Twoim życiu: nigdy nie pozwól nikomu traktować Cię bez szacunku. José teraz żałuje, że zdradził swoją byłą żonę, a Lisseth żyje dziś szczęśliwym życiem. Znowu wygląda tak jak kiedyś i ma większą pewność siebie niż kiedykolwiek wcześniej.

Zobacz także – Kobieta w ciąży dowiaduje się, że ma raka. Wbrew sugestiom lekarzy, nie decyduje się na aborcję i z niecierpliwością czeka na poród…


loading...
loading...


Aktualizacja: 26 kwietnia 2019