Ma 17 lat i… siedmioro dzieci! Ponadto ojcami są trzej różni mężczyźni!
Średnia 3.6 (72%) 5 głosy(ów)

Pamela Villaruel mieszka w Argentynie, ma 17 lat i uwaga… siedmioro dzieci! Nie, to nie jest ani żart ani słabe kłamstwo.

Dziewczyna nie boi się również przyznać, że zaszła w ciąże z trzema różnymi mężczyznami.
opowiastki
Pamela po raz pierwszy zaszła w ciążę w wieku 14 lat, z jak jej się wtedy wydawało, miłością swojego życia. Jednak rozczarowanie przyszło bardzo szybko, a ona i jej synek zostali porzuceni przez chłopaka.
opowiastki

Po pierwszej miłosnej rozterce poznała następnego nastolatka i również zakochała się w nim bez pamięci. To zdarza się niezwykle rzadko, ale wspólnie doczekali się trojaczków!

Ówczesna 16-latka z czworgiem dzieci nie spodziewała się, że i tym razem dojdzie do rozstania z ukochanym.
opowiastki
Jak to się mówi, do trzech razy sztuka, więc Pamela nie zrezygnowała ze związku tylko dlatego, że poprzednie były nieudane. Owocem kolejnego było znowu troje dzieci, ale niestety i trzeci partner nie podołał obowiązkom, odchodząc od dziewczyny.
opowiastki
Dziś Pamela wychowuje siedmioro dzieci, a w tym trudnym zadaniu pomaga jej mama.
Pamela

Można mówić, że dziewczyna za szybko decydowała się na związki i rozpoczynanie życia seksualnego. Prawdą jest także to, że nieodpowiedzialnym z jej strony był brak zabezpieczenia.

Ale jedno jest pewne-należy jej się odrobina szacunku za to, że żadna z ciąż nie skończyła się aborcją i żadne z dzieci nie trafiło do domu dziecka. Dziewczyna wychowuje swoje pociechy najlepiej jak potrafi i to jest najważniejsze!

Zobacz także – Sadyzm czy kompetencja? Nagranie, na którym lekarz brutalnie bada noworodka, wywołało prawdziwą burzę w sieci!

oraz 9 latka z porażeniem mózgowym widzi brata wpadającego do basenu. Jej reakcja ratuje mu życie!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019