Makabra w Świętokrzyskim! Wyłowiono z rzeki ludzkie nogi!
Średnia 3.7 (73.33%) 12 głosy(ów)

W województwie świętokrzyskim, przez które płynie rzeka Kamienna dokonano makabrycznego odkrycia. Mieszkaniec powiatu starachowickiego znalazł w wodzie ludzką nogę!

Makabra w Świętokrzyskim1
starachowice-net

Po tym, jak natychmiast zawiadomił odpowiednie służby, na miejscu pojawili się policjanci oraz strażacy, którzy przeczesywali brzeg rzeki. Do wody natomiast weszli wyspecjalizowani nurkowie w poszukiwaniu pozostałych części ciała. Znaleziono drugą nogę, ale poszukiwania nadal trwają.

Makabra w Świętokrzyskim2
starachowice-net

Czy w rzece znajduje się całe rozczłonkowane ciało? Tego nie jeszcze nie wiemy. Na razie policja próbuje ustalić tożsamość niewątpliwie zamordowanej osoby. Biegły, który badał szczątki przyznał, że nogi należały do osoby dorosłej, lecz niskiego wzrostu.

”Policjanci pojechali na miejsce i potwierdzili fakt znalezienia nogi. Na miejscu pojawił się też lekarz z zakresu patomorfologii, jak również prokurator” – powiedział sierż. Paweł Kusiak z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach

Makabra w Świętokrzyskim3
starachowice-net

Z pewnością doszło do makabrycznej zbrodni, ale czy uda się ująć sprawcę, który rozczłonkował ludzkie ciało, a potem wyrzucił do rzeki? Miejmy nadzieję, że już niedługo ta sprawa się rozstrzygnie.

Zobacz także – Opisuje paradę gejów i lesbijek. Tych scen nigdy nie zapomni!


loading...
loading...


Aktualizacja: 1 lipca 2019