Makijaż kontra natura. 19 kobiet i dwa oblicza ich twarzy. Zobacz różnicę!
Średnia 4.2 (83.64%) 11 głosy(ów)

Robienie makijażu to codzienne zajęcie wielu kobiet. Czasami potrafi zdziałać cuda, ponieważ dzięki niemu Panie czują się piękniej, a co za tym idzie są bardziej pewne siebie.

Poznajcie 19 kobiet, które w ramach akcji zapoczątkowanej przez holenderską makijażystkę Nikkie Tutorials, postanowiły pokazać tylko połowę twarzy z make-upem. Wszystkie dziewczyny publikują swoje zdjęcia w sieci z hashtagiem #ThePowerOfMakeup. Która strona jest ładniejsza? Ta z makijażem, czy ta, która nie została tknięta żadnym kosmetykiem?

Nikkie chciała pokazać niezwykłą siłę makijażu, a wkrótce potem jej śladem poszło niewiarygodnie wiele kobiet, które dzielą się na Instagramie podobnymi zdjęciami.

„We współczesnym świecie za dużo jest kultu ciała i fizyczności, a za mało mówi się o akceptacji samej siebie i tego, że wcale nie trzeba się wstydzić chodzenia bez makijażu” – przyznała stylistka Gabriella Marie.

A Wy, co sądzicie na temat przedstawiania dwóch oblicz?

Źródło: topito.com

Zobacz także – Zobaczył dziecko zwisające z balkonu na 4 piętrze. To, co zrobił chwilę później jest NIEPRAWDOPODOBNE! [WIDEO]

oraz Nikt nie chciał dziewczynki z zespołem Downa. Wreszcie adoptował ją homoseksualista!


loading...
loading...


Aktualizacja: 14 stycznia 2019