Mama nagrywa swoją córkę w samochodzie. Wzruszysz się, kiedy zobaczysz, dlaczego to robi!
Średnia 5 (100%) 12 głosy(ów)

Dla wielu rodziców dzieci z autyzmem okres między pierwszym, a czwartym rokiem życia może być szczególnie trudny.

Podczas gdy wiele zdrowych dzieci uczy się właśnie wtedy mówić, rodzice dzieci z tym zaburzeniem zaczynają zmagać się z myślą, że być może ich pociecha może nie mówić jeszcze przez długi czas lub nawet całe życie.

Dobrą wiadomością jest to, że wielu tych ludzi prowadzi szczęśliwe życie, a czasem dzieci, które prezentują się jako niewerbalne, mogą rozwinąć mowę po ukończeniu czterech lat. Zapytaj tę dumną mamę!

opowiastki

Pewnego dnia podczas jazdy samochodem, Brianna Blankenship usłyszała coś, o czym zawsze marzyła. Jej córka, Taylor, powiedziała: „Mamo!” Wcześniej nie używała żadnych słów.opowiastki

Brianna szybko wyjęła telefon, aby uchwycić ten wyjątkowy moment, a następnie opublikowała go z następującym podpisem:

”Nagle usłyszałam, jak Taylor mówi „MAMA”. Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, Taylor ma pięć lat i jest niewerbalnym dzieckiem z autyzmem. NIGDY wcześniej nie powiedziała ani słowa. NIGDY.”

opowiastki

Słodka dziewczynka uśmiecha się od ucha do ucha, gdy mama rozkoszuje się jej ogromnym osiągnięciem! Ku zaskoczeniu Brianny, Taylor powtarzała to słowo raz za razem, za każdym razem chichocząc.

”Nie potrafię wyjaśnić, jak niewiarygodnie szczęśliwa jestem w tej chwili”-pisze mama 5-latki.

Brianna

Zobacz na poniższym nagraniu, jak Taylor robi ten wielki krok milowy i podziel się nim ze znajomymi na Facebooku, by ich dzień stał się lepszy!

Źródło: facebook.com

Zobacz także – Rodzice oskarżają go o śmierć dziadka. Po latach mężczyzna decyduje się wyjawić długo skrywaną tajemnicę…


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019