Martyna Wojciechowska jako pierwsza Polka ma własną lalkę Barbie
Oceń ten post

MartynaWojciechowska

Martyna Wojciechowska ma swoje odzwierciedlenie w lalce Barbie Shero

Firma Mattel w niezwykły sposób uhonorowała naszą rodaczkę, Martyna Wojciechowska otrzymała własną lalkę Barbie z kolekcji Shero. Prezent ten jest związany z nadchodzącym Dniem Kobiet

Kolekcja ta opiera się na promowaniu kobiet, dziewcząt, które mimo przeciwności losu z pasją spełniają swoje piorytetowe marzenia. Słowo shero to połączenie dwóch angielskich słów „she” – „ona” oraz „hero” – „bohater”.

Jak wiadomo lalki Barbie są skierowane do małych dziewczynek, a tym samym ta kolekcja ma inspirować te małe istotki do spełniania swoich najskrytszych marzeń – takie informacje przekazuje właścicielka firmy.

Martyna Wojciechowska to podróżniczka, himalaistka, dziennikarka, kobieta, która nie boi się przeciwności losu, podróżuje na krańce świata, aby odwiedzić ludzi tam mieszkających, to jej pasja, a  zarazem spełnianie marzeń  i to właśnie stało się inspiracją do stworzenia jej podobizny w  postaci lalki Barbie.

Martyna Wojciechowska ze swoją lalką Barbie shero dołączyła do innych kobiet m. in. Ibtihaj Muhammad, medalistki olimpijskiej, Ava DuVernay – reżyserki i producentki oraz Ashley Graham – najsłynniejszej modelki XXL.

Nasza rodzaczka jest 1-szą na świecie kobietą spoza USA, która otrzymała takie wyróżnienie.

Martyna Wojciechowska swoim osiągnięciem pochwaliła się na instagramie:

Na gali wręczenia lalek Barbie Martynie Wojciechowskie towarzystwa dotrzymywała córka i mama.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, tak jak w życiu zawodowym, tak i prywatnym! 

Zobacz także – Oddał psa swojemu przyjacielowi. To, co zobaczył, kiedy przyjechał z wizytą było prawdziwym szokiem! oraz Przygarnięte psy uratowały mu życie! NIESAMOWITA historia!


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019