Meksykańska organizacja zajmująca się opieką nad zwierzętami otrzymała ostatnio pilny telefon alarmowy z miasta Nezahualcóyotl, na przedmieściach Mexico City. Zmartwiony mieszkaniec przez jakiś czas obserwował sąsiada, który maltretował swojego labradora. Teraz jednak udało mu się zarejestrować to za pomocą telefonu komórkowego.

Po obejrzeniu zdjęć policja wraz z wolontariuszami z “Mundo Patitas” natychmiast pojechali pod wskazany adres i byli w stanie uratować psa z jego koszmaru. Biedny czworonóg był nie tylko bity, ale także zamykany w beczce!

Labrador został natychmiast zabrany do lecznicy, gdzie weterynarze dokładnie go zbadali. Dzielny czworonożny przyjaciel został nazwany przez swoich wybawców ”Nala”. Teraz szukają nowego domu dla psiej damy, gdzie otrzyma miłość, na jaką zasługuje. W międzyczasie ratownicy Nali rozpoczęli kampanię pozyskiwania funduszy, aby pokryć koszty leczenia.

Poniższy film nie jest z pewnością dla osób o słabym sercu i nerwach.

Tutaj możesz zobaczyć, jak Nala była traktowana przez poprzedniego właściciela:

Jeśli kiedykolwiek dowiesz się lub zobaczysz, że zwierzę jest wykorzystywane, nie odwracaj wzroku. Twoja interwencja może oznaczać różnicę między życiem a śmiercią. Niestety, na świecie jest wciąż zbyt wiele zwierząt, które muszą cierpieć tak samo jak Nala…

Źródło: facebook.com facebook.com