Mężczyzna porzuca psa w lesie, ale nie zauważa małego szczegółu. Kara przychodzi szybko! [WIDEO]
Średnia 5 (100%) 2 głosy(ów)

Kiedy sunia o imieniu Claira zostaje przeniesiona na tylne siedzenie samochodu, pewnie nadal wierzy, że nadszedł czas na ciekawą podróż. Zamiast tego, Gorge Spears przywozi ją na skraj lasu przy drodze w Dallas, w Teksasie, pozostawia ją z ciężkim żelaznym łańcuchem na szyi i odjeżdża samochodem! Kamera nadzorująca rejestruje wszystko:

Niestety, miejsce to znane jest z porzucania niechcianych zwierząt domowych, więc patrolujący działacze na rzecz praw zwierząt znajdują przerażonego czworonoga w lesie 9 godzin później. Długi żelazny łańcuch wokół szyi przerażonej suni owinął się w okół zarośli tak beznadziejnie, że nigdy nie byłaby w stanie się uwolnić. Po tym strasznym wydarzeniu jednoroczne zwierzę jest początkowo umieszczone pod opieką schroniska.

Dzięki zdjęciom z nagrania władze mogą wydać nakaz poszukiwania i aresztowania. Kilka tygodni później Gorge Spears sam przyznaje się do tego, co zrobił. Zeznał, iż Claira należała do jego siostry, która nie radziła sobie z opieką nad zwierzęciem. Zamiast jednak oddać ją komuś, kto należycie spełniałby rolę właściciela lub w ostateczności odprowadzić do schroniska, po prostu zostawił bezbronne stworzenie na pastwę losu. Teraz Teksańczycy muszą odpowiedzieć na okrucieństwo wobec zwierząt i liczyć się z karą.
porzucony pies 1
Tymczasem sunia odnalazła nowy dom: od początku września mieszka z Reaganem Hendersonem i Zacharym San Romanem, którzy adoptowali ją ze schroniska.
„Ona jest prawdopodobnie najsłodszą suczką, jaką kiedykolwiek spotkałam!”– mówi entuzjastycznie młoda kobieta.
porzucony pies 2
„Uwielbia przytulanie na kanapie i spacerowanie. Obdarza nas codziennie mnóstwem pocałunków i po prostu chce kochać i być kochaną.”-dodaje.
Claira

Gorge Spears został ukarany aresztem za swoje tchórzliwe zachowanie, podczas gdy piękna suczka ma w końcu to, na co zasługuje: piękny dom z ludźmi, którzy kochają ją całym sercem.

Źródło: youtube.com facebook.com today.com

Zobacz także – 5 latek wraca do szkoły tydzień po śmierci ojca. To, co tam zastaje jest po prostu NIESAMOWITE!

Zobacz także:

loading...
loading...