Mężczyzna rzuca się na 150-kilogramowego niedźwiedzia, aby uratować życie swojemu psu!
Średnia 5 (100%) 1 głosy(ów)

W Stanach Zjednoczonych mężczyzna zmierzył się ze 150-kilogramowym niedźwiedziem, aby uratować życie swojemu psu!

Kaleb Benham był w swoim domu w Grass Valley w Kalifornii, kiedy usłyszał dziwny dźwięk dochodzący z ogrodu. Po wyjściu na zewnątrz, aby zbadać dziwne odgłosy, zobaczył, że jego pitbull Buddy jest ciągnięty przez niedźwiedzia brunatnego.100

„Szczerze mówiąc, jedyna rzecz, która przyszła mi do głowy, to było uratowanie mojego psa”– wspomina Benham.
”Pobiegłem tam złapałem niedźwiedzia za gardło, po czym zacząłem bić go w pysk, aż puścił Buddy’ego”– dodaje.90

Potem był wyścig z czasem, żeby znaleźć weterynarza, który uratuje psa. Jego przerażające rany obejmowały głębokie skaleczenia w pobliżu oczu i ślady zębów wokół głowy.
Po nieudanych poszukiwaniach lekarza, Kaleb w końcu znalazł szpital weterynaryjny Mother Lode, gdzie Buddy przeszedł pilną operację trwającą ponad trzy godziny.80

Pitbull był na pograniczu życia i śmierci, ale dzięki wspaniałej opiece i pomocy szybko dochodzi do siebie. W tym czasie niedźwiedź kilkakrotnie wracał na miejsce ”zbrodni”. „Odebraliśmy mu jedzenie, które chce odzyskać, mam wrażenie” – zwierza się Kaleb.

Siostra mężczyzny rozpoczęła internetową zbiórkę pieniędzy, aby zebrać fundusze na opłacenie ogromnych kwot, które trzeba zapłacić weterynarzom. Do tej pory zebrano już 2300 dolarów.
Prosząc o darowizny, dodała: „Buddy ma szczęście, że żyje, ale ma dużo szwów i wciąż jest mocno poraniony. Buddy jest wszystkim dla Kaleba i jest jego najlepszym przyjacielem.”


loading...
loading...


Aktualizacja: 8 grudnia 2020