Mężczyzna zbudował na podwórku restaurację dla zwierząt! NIESAMOWITE!
Średnia 5 (100%) 18 głosy(ów)

James Vreeland z Detroit zawsze był miłośnikiem zwierząt, ale podczas kwarantanny wymyślił coś, co Mając dużo wolnego czasu podczas izolacji, stworzył małą restaurację dla wiewiórek i ptaków mieszkających w pobliżu jego domu. Co więcej, przygotował dla nich małe menu, w którym mogą wybierać posiłki z kilku różnych opcji. Przewiń w dół, aby zobaczyć fantazyjne Maison du Noix!

Ta wiewiórka gryzie nasiona w restauracji na świeżym powietrzu Maison de Noix2

Niedawno otwarta restauracja otrzymała również fantazyjne francuskie imię – Maison du Noix – co przekłada się na „Dom orzechów”.

”Są mieszanki nasion, orzeszki ziemne na pełnej skorupce, paluszki chlebowe pokrojone w domu i deser z jabłek zmiękczonych” – powiedział właściciel restauracji James Vreeland.

Na poniższym zdjęciu widać przytulne wejście do Maison de Noix wyposażone w mały stragan i menu. Według Jamesa lokalne zwierzęta wydają się uwielbiać opcje menu. „Wiewiórki i niebieskie sójki uwielbiają to” – powiedział mediom.3

Stworzył małe ławki, piękne ogrodzenie i zachęcające wejście:

Mini restauracja na świeżym powietrzu oferuje następujące opcje lunchu: trio z mieszanych nasion, czerstwy chleb / ciasto do pizzy, surowe orzeszki ziemne i jabłka zmiękczone. Właściciel lokalu dla zwierząt twierdzi, że biznes w Maison du Noix kwitnie, mimo że nie przynosi żadnych zysków.

4

„Reakcja ludzi była świetna, ludzie zatrzymywali się cały czas, aby zrobić zdjęcie lub obejrzeć to szaleństwo” -mówi mężczyzna.

Biznes w tej mini restauracji wydaje się dobrze prosperować!5


loading...
loading...


Aktualizacja: 21 kwietnia 2020