Miał odwieźć niewidomą do domu. Zamiast tego siłą wyrzucił ją z auta!
Średnia 4.8 (95%) 4 głosy(ów)

Incydent, który odbył się niedawno w czeskiej Pradze odbił się szerokim echem nie tylko w tym kraju. Niewidoma kobieta, która chciała wrócić do domu Boltem, została siłą wyrzucona z auta na ulicę. Dlaczego? Ponieważ kierowca uznał, że jej pies przewodnik zostawi sierść w samochodzie…

”Wsiadłam do samochodu razem z psem, a kierowca powiedział: „Nie z tym psem, na miłość boską!”. Odpowiedziałam, że on mi pomaga, bo jestem niewidoma. A on na to, że go to nie obchodzi” – wspomina Czeszka.

Z każdą chwilą mężczyzna stawał się coraz bardziej agresywny, aż w końcu siłą wyrzucił niewidomą na jezdnię. Nie przekonywały go argumenty, iż kobieta zapłaciła już za kurs swoją kartą kredytową. Obchodziło go jedynie to, że sierść labradora zostanie na jego tapicerce, mimo iż pies usiadł na podłodze. Po karygodnym potraktowaniu niewidomej, kierowca po prostu odjechał, zostawiając ją samą na środku ulicy.pies1

”Powiedział, że mogę dzwonić na policję, jego to nie rusza. Ale kiedy naprawdę wykręciłam numer, zaczął krzyczeć, że nigdzie nie zadzwonię i mam prostu wysiąść. Potem wyciągnął psa, złapał mnie za ramię i siłą wyrzucił na jezdnię” -mówi dalej poszkodowana.

Cała sytuacja została nagrana przez kobietę, która filmowała zdarzenie z okna swojego mieszkania. Czeszce pomogli pracownicy hotelu, a następnie wezwali policję.

Jak można tak zachować się wobec niewidomej osoby!!!


loading...
loading...


Aktualizacja: 21 lutego 2020