Prześladowany chłopak traci 65 kg! Wcale nie chodził na siłownię!
Średnia 4.6 (91.11%) 9 głosy(ów)

Istnieje powód, dla którego odchudzanie często kończy się niepowodzeniem. Ekstremalna zmiana nawyków żywieniowych oraz bardzo intensywne ćwiczenia mogą okazać się zbyt dużym wyzwaniem dla niektórych osób.

Dlatego każdy, kto zrzucił dodatkowe kilogramy, powie Ci, abyś wprowadził małe, ale znaczące zmiany w stylu życia, które możesz utrzymać na dłuższą metę. To właśnie pomogło Michaelowi Watsonowi zmienić jego życie.Michael1

Kiedy jeszcze nastolatek z Canton w stanie Ohio uczył się w szkole średniej w McKinley High, wyglądał i czuł się zupełnie inaczej. Mając 183 cm, Michael ważył 145 kg.
„Moja pewność siebie wynosiła zero” – powiedział. Ponadto złośliwe uwagi i komentarze jego kolegów dodatkowo potęgowały uczucie beznadziejności u Michaela.

Jednak opinie innych nie były największą siłą napędową decyzji Michaela o zmianie. Powiedział, że nie mógł już patrzeć na siebie w lustrze i to zainspirowało go do podjęcia swojego prywatnego wyzwania: chodzenia kilku mil do i ze szkoły każdego dnia.Michael2

18-latek był zdeterminowany i nie odpuścił ani jednego dnia, chodząc około 20 minut w jedną stronę. Nawet jeśli padał deszcz lub śnieg, odmawiał podwózek i nie wsiadał do autobusu.
Michael, samozwańczy miłośnik jedzenia, który pracuje w fast food i studiuje sztukę kulinarną, zaczął również zmieniać swoją dotychczasową dietę: z pizzy i makaronu przerzucił się na zdrowsze wybory. A wszystko to opłaciło się w ogromny sposób – Michael stracił 65 kg!Michael3

„To przykład odważnego rozwoju osobistego, który rzadko zdarza się uczniom szkół średnich” – powiedziała Terrance, nauczycielka chłopaka.
„Decyzja Mike’a o podjęciu inicjatywy na rzecz zdrowszego stylu życia i pozostania z nim w zgodzie jest najlepszym wyborem, jakiego mógł dokonać.”

Po ukończeniu studiów Michael planuje pracować w pełnym wymiarze godzin i oczywiście kontynuować chodzenie. Dla tych, którzy również chcą się odchudzić, ma jedną radę: próbuj dalej, bez względu na to, ile niepowodzeń doświadczasz. Konsekwencja i wytrwałość są kluczowe!Michael4

Gratulacje za Twoje niesamowite osiągnięcie, Michael. Z pewnością ciężko na to pracowałeś!

Zobacz także – Wyprosili go z lekcji, ponieważ miał rzekomo nieodpowiednią fryzurę. Zobacz, jak uczesał się do szkoły.


loading...
loading...


Aktualizacja: 23 maja 2019