Sprzedawczyni mści się na bezczelnym kliencie. To był GENIALNY pomysł!
Średnia 5 (100%) 14 głosy(ów)

Każdy, kto pracuje w branży detalicznej, wie, że klient jest priorytetem – ale często zdarzają się też kupcy naprawdę niemili, kłopotliwi i aroganccy.

Amerykanka Sarah Bélanger Demaneuf pracuje jako fotografka, ale wciąż pamięta swój czas jako sprzedawczyni. Doświadczenie ze szczególnie skandaliczną klientką wspomina i opisuje aż 17 lat później!klient1

Kobieta opowiada swoją starą historię na Facebooku:

„Dopiero, kiedy opowiedziałam tę historię o mojej ”Gwiezdnej zemście”, naprawdę wpadłam w świąteczny nastrój. To moja ulubiona ozdoba choinkowa. Ale nie jest symbolem pokoju czy dobrej woli, a zemsty!klient2

Kiedyś pracowałam w handlu detalicznym, a po świętach Bożego Narodzenia ceny wszystkich naszych ozdób świątecznych w sklepie zostały obniżone o 75 procent. Ta mała gwiazdka kosztowała tylko 50 centów. Wtedy weszła ta okropna kobieta (starannie ubrana i z drogim samochodem na parkingu, nie mogła być zbyt biedna) i chciała kupić cztery gwiazdki – ale powiedziała, że zapłaci tylko 25 centów za sztukę.
Ponieważ nie byliśmy pchlim targiem, oczywiście odmówiłam. Potem zaczęła się ze mną kłócić, stała się strasznie niemiła i agresywna. Jednak po tym, jak nie mogła mnie przekonać, żebym sprzedała jej dekorację za pół ceny, prychnęła: – W porządku! Moja znajoma pracuje w innym oddziale tego sklepu i powiedziała, że​​wszystkie ozdoby świąteczne zostaną jutro obniżone o 90 procent. Więc wrócę tu jutro rano.klient3

Odpowiedziałam, że nie mogę zagwarantować, że gwiazdy jutro nadal będą. A ona odparła: „W sklepie jest 12 sztuk. Nikt nie kupi wszystkich 12. Zawszę dostaję to, co chcę, więc lepiej przygotuj je dla mnie już teraz.
Kupiłam więc wszystkie 12 gwiazd. Potem zadzwoniłam do drugiego oddziału i kupiłam od nich WSZYSTKIE gwiazdkowe zawieszki. I aby być jeszcze bardziej psotną, kupiłam też wszystkie gwiazdy w sklepach w okolicznych miastach Decatur i Florencji. To było najbardziej mściwe 30 dolarów, jakie kiedykolwiek wydałam.klient4

Następnego ranka kobieta weszła do sklepu chwilę po jego otwarciu. Miałam przyjemność powiedzieć jej, że WSZYSTKIE gwiazdy w Północnej Alabamie zostały sprzedane klientom. Jej wyraz twarzy był wart każdego wydanego centa!
Ozdoby rozdałam przyjaciołom i rodzinie, ale nie mogłam się oprzeć, by zostawić jedną na pamiątkę. 17 lat później wciąż się uśmiecham, gdy wieszam ją na choince.”

klient5

Cóż, mówi się, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni…!
Niektórzy ludzie muszą zrozumieć, że po drugiej stronie lady również stoi człowiek. I jest takim samym człowiekiem jak klient.

Zobacz także – 26 najdziwniejszych klientów w popularnym, sklepowym kolosie. Oni nie mają sobie równych! oraz Tabletki na odchudzanie – tanie i skuteczne! TOP 9!


loading...
loading...


Aktualizacja: 20 grudnia 2018